Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövő január 17-re vagyok...

Jövő január 17-re vagyok kiírva, mennyi esélye lehet annak, hogy még idén megszületik a babám?

Figyelt kérdés

Eddig nem is gondolkodtam ezen a nagy boldogságtól.

Aztán eszembe jutott,hogy én is 10 nappal korábban érkeztem,17 nap az pedig csak 2,5 hét.


Félreértés ne essék, NEM ezt szeretném,csak eljátszottam a gondolattal,hogy így akár kétesélyes is lehet a dolog...


2011. máj. 30. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet még idei babád.

Az hogy Te mikor születtél nincs kapcsolatban azzal hogy a Te babád mikor fog világra jönni.


De 2-héttel korábban simán megszülethet és persze túl is hordhatod. Ezt nem lehet tudni.

2011. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen de 3 esélyes, még februári gyerek is lehet. én 10 nappal hodtam túl, de 15 nappal is túlhorhatod, habár akkor már császároznak ha sehogy nem indul be.

17 nappal is jöhet simán elöbb. gyereknek késöbb az a jó ha minél távolabb van a szülinapja a nagy ünnepektöl.

aki az ünnepek környékén születik a születés napja mindig kicsit kisebb, kevesebb az ajándék, majd felnött korba már egybe mosodik az ünepekkel.

2011. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ahogy az előttem szólok írták. Mi mind a négyen decemberiek vagyunk. Tiszta káosz az a hónap de pont ez miatt különleges is. Ha vállalnék meg egy babát Őt is decemberre terveznénk. :D
2011. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bizony, akár februári baba is lehet belőle.

Ismerősöm augusztus 16-ra volt kiírva és szeptember 4-én szült.

Én ahogyan figyelgetem a születés történeteket, általában a 39 és a 41 hét között születnek a babák, az pedig még január bőven.

Lehet, hogy még az idén megszületik, de szerintem nagyobb az esélye a februári babának, mint a decemberinek.

2011. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Megkérdezhetem, hogy mikor írtak ki hány hetesen?

Mert engem még nem írtak ki de valószínűleg ekörül leszek én is.

2011. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elég korán,még 5 hetes pár naposan voltam dokinál.

Az hogy kiírva,mondjuk erős kifejezés így,hogy még ennyire az elején járok. De mivel én pozitívan állok hozzá a dolgokhoz,és természetesen semmi baj nem lehet.

Ez a számítás az utolsó menstruáció alapján történt,nem a baba méretei alapján.

2011. máj. 30. 08:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó menszi alapján január 9, de kicsit később fogant a babám, mi most vagyunk kb 7 hetesek. 1 hete voltam uh-on akkor még nem írt ki, jövőhét hétfőn megyek akkor már remélem látunk mindent!
2011. máj. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 hét végén, 8 hét elején vagyok. December 26-ra vagyok kiírva, de már volt szó január első de már a második hetéről is. Kíváncsi vagyok mi lesz.
2011. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én is pontosan ebben a helyzetben vagyok.A védőnőm azt mondta,hogy december 27,a nőgyógyász pedig azt,hogy január 6.De egyébként nekem is mindegy csak egészséges legyen.Örülök,hogy vagyunk itt többen akik kb.egy időben fogunk szülni,legalább tarthatjuk a kapcsolatot.Engem érdekelne,hogy mikor hogy érzitek magatokat.
2011. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én dec. 25-re voltam kiírva és 13-án született a kisfiam. Sok boldogságot Nektek!
2011. máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!