Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha első babám 39. dik héten...

Ha első babám 39. dik héten született lehet a körül jön a második is? Második babád szülése milyen volt?

Figyelt kérdés
35+1km
2011. máj. 28. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy az első baba mikor érkezett nem befolyásolja a második születésének érkezési dátumát. Én 40. hétre jöttem, az öcsém pedig 12 évvel később 28. hétre. Pedig anya nem lett közben se alkoholista, sem drog függő sem nem szokott rá a cigarettára. És még sorolhatnám. Engem 19 évesen szült, az öcsémet 31, szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy túl késői gyermek volt és ezért. Egyszerűen így alakult. Aztán inkubátor egy hónapig, mert nem volt 2 kiló sem a kis poronty.. Én pedig majd 4el születtem, szóval inkább egyezést kéne keresni...:)
2011. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első babám 39+1 hétre született, a második 37+3 hétre. A második gyorsabban zajlott, ráadásul nem kellett gátmetszést végezni, gátvédelemmel szültem.
2011. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 42 hétre született, kislányom 38+2 hétre.

Szülésről nem tudok nyilatkozni, nekem mindkettő császár volt.

2011. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első gyerekem a 38. héten született, a második és harmadik szülésemet a 40. héten indítani kellett burokrepesztéssel.:)
2011. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első lányunk 40+3 hétre született,piszok gyorsan (1:57 perc alatt).

Természetes szülés volt mind a 2.

Második lányunk 41+0 hétre született,kicsit lassabban,mert nem repedt meg a magzatburok,a legvégén repesztették,akkor már teljesen tág voltam,így azonnal jöttek is a tolók.


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,24heteske

2011. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem első babám 37 hétre született természetes úton, érett lepény miatt indították a szülést, második meg 40+4 hétre születtett.Ő a végén császár lett,mert bár végig faros volt , de a finisbe befordult, de olyan nagy volt a fejecskéje, hogy még a szülőcsatornába se fért be.... az előbb olvastam valahol egy nagy igazságot: "az élet nem ismétli önmagát".
2011. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!