Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek nekem is?

Tippelnétek nekem is?

Figyelt kérdés

Remélem jók lesznek a linkek :)


Ülve:

[link]


Állva:

[link]


2011. máj. 27. 14:58
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Hát igen, nekem a 15-16. héten volt ekkora a pocakom. De nekem elég nagyra is megnőtt, és a 11.héttől már nem tudtam volna titkolni, mert mindenki ezt kérdezte. De a munkatársamnak még félidőben se vették észre! Nem vagyunk egyformák.

De azért már szépen látszik, h alakultál! (Összehasonlítottam az elsővel.) Hidd el, mire a szülőszobára mégy, addigra gyönyörűen kikerekedik majd! Az utolsó 2hónapban hihetetlen gyorsan nőnek a picik. Nálam szinte napról napra látszott a változás.

2011. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást! Valószínű genetika. Anyukámnak még a 9. hónap elején udvaroltak a pasik, mert csak annyi látszott, mintha kicsit meghízott volna, olyan csinos kismama volt. Édesapám pedig világ életében sportoló volt, erős testtel, ahogy én is. Jól esne nagyobb pocak, amit csak úgy tolnék magam előtt, de tudva, hogy a babám rendben van, már nem zavar, hogy "kicsi" a hasam.

:)

2011. aug. 23. 10:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!