Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fél még valaki attól rajtam...

Fél még valaki attól rajtam kívül, hogy alvás közben összenyomja a babáját?

Figyelt kérdés
33. hétben vagyok és már régóta elég nagy a pocakom mérete. Kényelmetlenséget csak ritkán okoz így is az alvás, de sokszor arra ébredek, hogy az oldalnál egy kicsit "beljebb" fekszem, szóval félig rajta a pocimon. Ez nekik nem jelent gondot? Nem nyomom össze szegényt?
2009. márc. 16. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még csak 16 hetes vagyok, de én is mindig ezen gondolkodom. Gyakorlatilag csak hason tudok aludni... Szerintem ha kényelmetelen lenne a Babádnak, "szólna"! :-)
2009. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én holnap töltöm be a 33. hetet és én is így vagyok ezzel.Nagyon félek h összenyomom így elég rosszul is alszok esténként mert amibe nem nyomom az kényelmetlen.Minden reggel alig várom h mocorogjon.

De amúgy a féleémünk alaptalan mert azt mondta a doki is meg a védőnő i h nem tudjuk összenyomni.Ki van ez találva.:)

2009. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak hason tudok aludni.Amikor már nagy volt a hasam, akkor már nem bírtam hason, de azért picit mégis úgy aludtam, mint te.Ha a babának kényelmetlen volt, felébresztett.Nagyon rossz volt az utolsó hónap, alig aludtam valamit.Most négy hónapos a kicsi.Már újra hason alszom, bár szoptatok, de már nem feszül úgy a mellem.Nyugi.A babák nem hagyják magukat.:))
2009. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is a 33 héten járok és ez engem is foglalkoztat!

Habár eleinte elmozdult onnan ahol feküdtem, most már kicsi lehet neki a hely, így csak kinyomja magát!Szerintem nálunk nem zavarja, nem nyomom, bár elég nagy a pocim, de mégis csak ott a legmelegebb és ha a pocakomat hideg éri azonnal abbamarad a mozgása.Így ha azon az oldalon is fekszem, elég intenzíven mocorog tovább.

2009. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is ezt a természet kitalálta!

Én úgy alszom, ahogy tudok.. felig oldalt-felig hason.. ilyenkor a Pici mindig a két oldalamat rugdossa... de aztán megnyugszik :) sztem nem zavarja.. csak ő is keresi a megfelelő helyet.

Sztem akkor nem jó neki, ha nekem is kellemetlen és estleg már fáj.. de különben mindig megbeszéljük, h Anyuci most így tud csak aludni, és ő egy idő után elalszik szintén;)


Szép Babavárást! 29. hetecske

2009. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok! Akkor azt hiszem hosszú idő után ma éjszaka fogok ismét nyugodtan aludni.:-D
2009. márc. 16. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!