Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is jóval Nagyobb és...

Másnak is jóval Nagyobb és Sötétebb a bimbóudvar?

Figyelt kérdés
2. babámat várom és az egész mellem szinte már csak ebből áll :)) ...ez mindenkinek ilyen vagy van mázlista akinek nem nő meg? szerintem sokkal esztétikusabb volt kicsin...így kicsit olyan bennszülött hatást kelt :(( már csak akkor a régi ha hideg van :DDD
2011. máj. 20. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem is így volt mindkét terhességemnél. Visszaállt a szoptatás után.
2011. máj. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A színe és mérete is ? Mennyi idő után?
2011. máj. 20. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Èrdekes hogy nekem is vissza állt.

Nekem elve nagy melleim voltak és mikor olyan nagy lett elkeserdtem. a több gyerekes barátnöm azt mondta neki nem állt vissza. aztán mikor abba hagytam a szoptatást pár hónap múlva azt néztem hogy ugyan olyan mint volt.

2011. máj. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3 hónap múlva
2011. máj. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt találtam a kérdéseddel kapcsolatban: A kapcsolódási rendszer fontos része, hogy ha az újszülöttet az anya hasára helyezik, a kezén maradt magzatvíz ízének és szagának segítségével odatalál a mellbimbóhoz, melyen a magzatvízhez hasonló olajos anyag található. Tudjuk azt is, hogy a baba érzékenyen reagál a sötét és világos közötti kontrasztra, valamint kedveli a körök nézegetését, mindez összefüggésben áll azzal, hogy a születése után felfigyel a besötétedett, kör alakú bimbóudvarra.
2011. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!