Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet 31 hetes vagyok...

Mitől lehet 31 hetes vagyok és ma is éles nyilallást éreztem a hüvelyemben? Mi okozhatja? Elég kellemetlen, hirtelen jön és el is múlik gyorsan. Van amikor a hasam aljába is kisugárzik.

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a baba helyezkedik be.
2009. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok és én is éreztem már ilyet többször is. Séta közben is jelentkezett, ijesztő volt elsőre. Igazából én nem foglalkoztam vele, mert én sem tudtam pontosan mitől van ez. Azóta semmi bajom nincs, emiatt is gondolom, hogy talán nincs különösebb jelentősége.
2009. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Talán a terheléstől, vagy a babó eltalál néha egy ideget. Erre találsz még válaszokat mert annak idején ezt én is megkérdeztem.Ne aggódj.
2009. márc. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!