Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszer a szemeremajkon, ez...

Viszer a szemeremajkon, ez normalis?

Figyelt kérdés
33+5 hetes kismama vagyok, tegnap fedeztm fel hogy a nagy es a kisajkam kozott, valamint egy helyen a nagy ajkon egy eleg vastag er dudorodik ki(kisajkon: 3mm szeles legalabb es 1,5 centi hosszan). a kisajakon nagyon latszik, es nagyon ijeszto. ez normalis? elotte nem hinnem hogy ott lett volna mert ezt lattam volna. el fog ez mulni? masnak is van ilyen?
2009. márc. 12. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak hírből ismerem, de terhesség alatt előfordulhat. Az rossz hír, hogy nagyon kellemetlen, az jó hír, hogy szülés után elmúlik.
2009. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos normális, nekem ez a negyedik babám és az első kettőnél nem volt, de a harmadiknál kijött és most is van, elég kellemtlen de szülés után szépen elmúlik!

32-hetes kismama

2009. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen. egyenlore fajni nem faj, de megnyugtato hogy el fog mulni:).
2009. márc. 14. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!