Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Frontin 0.25 terhesen?

Frontin 0.25 terhesen?

Figyelt kérdés

30 hetes terhes vagyok. Ma,m nem tudom miért, talán a front miatt, rettenetesen rosszul lettem. Alapállapotban alacsony a vérnyomásom (100/60), de ma felment 120/60-ra, ami nálam már durva kategória, főleg 118-as pulzusszámmal. Az ájulás határán voltam, hányinger, tompa fejfájás, légszomj, stb. Anyósom nyomására bevettem egy Frontin 0.25 mg-os gyógyszert, amiről úgy tudom, hogy nyugtató, kedélyjavító. Úgy kiütött, hogy másfél órát aludtam. A babónak lehet tőle valami baja? Sokat mocorog, tehát nem érzek különösebben semmi problémát.

Csak aggódok!


2009. márc. 12. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy szem gyógyszer valószínűleg nem okoz semmi kárt. Ettől függetlenül terhesség alatt bármilyen gyógyszert csak az orvos javaslata alapján szabad szedni.
2009. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugtató, és terhesek nem szedhetik rá is van írva. De már elég előrehaladott a terhesség szerintem nem árottál.
2009. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, a jövőben inkább kerülöm, még ha meg is sértődik miatta anyósom.
2009. márc. 12. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem terhesen se vennék be Frontint, nem még terhesen!
2009. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ideges vagy vagy ha nem jó a közérzeted akkor sedatif pc a jó kismamáknak is jó nekem bevált.
2009. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz a Frontintól, pláne a 0.25-től. Ha rendszeresen szednéd, akkor is max. nyugodtabb lenne a babád. Persze nem a gyógyszer a megoldás, csak azért írtam hogy ne aggódj, van akik az első trimeszterben is szedik.
2009. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyszer jó pár évvel ezelőtt már felírta az orvos pánikbetegségre, de akkor is csak alkalomszerűen szedtem, amikor éreztem, hogy jönnek a tünetek. Akkor egy 3 éves nagyon nehéz, stresszes időszakon mentem keresztül, az váltotta ki a rohamokat. Most megint vannak gondok, korántsem olyan jellegűek ill. olyan mértékűek mint akkor,de nem hittem volna, hogy újra előjön. Lehet, hogy a terhesség tesz érzékenyebbé, vagy hogy nem bírok el akkora nyomást, mint régen. De küzdök ellene, nincs olyan,hogy valamire ne lenne megoldás, csak nagyon türelmetlen vagyok, és siettetném a dolgokat. Úgy látszik be kell húznom a vészféket, és belátni, hogy most nagyon oda kell figyelni magamra, meg a picire.

Köszi a megnyugtató válaszokat.

2009. márc. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!