Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25+6-hetes km. Akik nem...

25+6-hetes km. Akik nem állnak jól anyagilag! Ti hol vásároltok a babának? Ami olcsó és megéri? Ja és esetleg szép is!

Figyelt kérdés
Nem csak picinek,hanem már kicsitt nagyobb babáknak!hol érdemes?
2009. márc. 12. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Ruhára gondolsz?Mert azt mi turiban szoktuk.Van egy nagyon jó,Angliából hozzák és jó minőségű,tiszta.

A többit is megpróbáljuk olcsón megúszni,több helyet is megnézünk.

Remélem segitettem...

6hónapos kislány anyukája

2009. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia


Mi kezdetben nem sok minden ruhát veszünk, mert szerintem úgyis azokat kapunk rokonoktól meg barátoktól ajándékba. Amik kellenek azokat pedig Tescoban vagy Corában fogjuk beszerezni.A kifejezetten bababoltok szerintem nagyon drágák. A kínaikkal az a baj, hogy nem jó minőségűek és nem is olyan szépek. De a coraban és tescoban nagyon jókat találtam mindenből és jók is. Ezeken a helyeken az egyéb kiegészítőket is meg lehet venni.

De babakocsit a teszveszen vettük meg, nagyon olcsón kaptunk nagyon jót. Pont olyat amilyet mi kerestünk és fele áron, mint a boltban. Ja egy éves és semmi hibája nincs. Ott is nézz szét, mert lehet jókat kapni.

2009. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

TeszVesz, Vatera, turi.

Ezen kívül érdemes a neten bababoltokat is összehasonlítgatni, vannak dolgok, amiket több ezer forinttal olcsóbban tudsz így megvenni.

Pl: nálunk a helyi bababoltban 68000 Ft-ért árulják azt a babakocsit, amit a neten 42000-ért találtam. (és ingyen házhoz is szállítják)

Ja, és a babyoutlet is jó, sokkal olcsóbb, mint más helyek, és új, márkás holmik vannak náluk. (Bp., Soroksári út)

[link]

2009. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én rengeteg ruhát vettem az angol turiban. Szépek, egyediek és olcsók. Viszont jó minőségűek, ami ugye nem hátrány:)) Babafelszerelési dolgokat jó áron foghatsz ki a vaterán, tesz-veszen, bizományi boltokban. Ahogy láttam rengeteg holmi van iskolás korú gyerekek számára is. Még márkás, vadonatúj dolgokra is rá lehet akadni a bolti ár töredékéért.Boldog babavárást!
2009. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is a teszveszen illetve vaterán vásárolunk.De amikor babát vártam kimentünk a BNV-re a bababörzére és ott jó dolgokat olcsón szereztünk be.PL:autósülés chiccho:4000ft

pihenőszék:1oooft pelenkázó matrac(ezt újonan)2800ft

szopi párna(újonan)3000ft-igaz ez tök felesleges volt-

Rugik 100-500ftközött bodyk 100-300ft,textil pelus 80-100ft babazokni/harisnya 50-200ft.stb...

Szerintem megint most lesz valamikor,mert mindig április körül van.

2009. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kismama ruhákat inkább a drágább helyen vedd meg, jobban megéri. Végig tudod hordani és ha megkíméled később el tudod adni. Baba ruhákat a Tesco-ban vegyél, nagyon jók vannak jó áron. (3 body 900Ft) Szezon végén mindig van akció, én most vettem egy csomó nagyon szép kis ruhát a bébinek. Hálózsákot szintén a Tesco-ban vettem, akciósan 1800 Ft-ért. Kis cipőket, zoknikat, kínaiban veszem. Baba kocsit, hordozót, kiságyat, pelenkázót tesz-veszen vagy a vaterán. Kis kádat a kínaiban. Hőmérőn nem érdemes spórolni, azt jobb drágábbat venni. Cumisüveget, cumit egyáltalán nem veszek. Baba ápolási szerek után még nem néztem, de azt hallottam, hogy a Rossmannban és DM-ben jók vannak olcsón.

Jó vásárlást!

2009. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Március 22.-én lesz a nagy bababörze !
2009. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Március 22.-én lesz Kispesten a templomnál baba börze. Csak ajánlani tudom!

Teszveszen szoktam venni ruhákat,mert sokszor olcsóbb,mint a turiban.

2009. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!