Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi konkrétan a haskeményedés?...

Disi kérdése:

Mi konkrétan a haskeményedés? Lehet, hogy én vagyok buta, de nekem nem egyértelmű.

Figyelt kérdés
Olyat szoktam érezni, mintha befeszítené magát, és kidudoródik az egyik vagy akár mindkét oldalon a babó, és akkor tényleg kőkemény, és feszít. Mondtam a dokinak, azt mondta, hogy ha a baba mozgása okozza, akkor az nem számít, de ha azon kívül van naponta 5-6 ilyen, akkor azonnal szóljak neki. Az egész hasam nem szokott bekeményedni, mint a beton, pedig nekem eddig ezt mesélték, akinek van már babája.
2011. máj. 4. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

"Az egész hasam nem szokott bekeményedni, mint a beton"


ezek szerint nincs mert ez a keményedés.

2011. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A haskeményedés: méhösszehúzódás. Pont olyan, ahogy mesélték neked.
2011. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy milyen, pedig ez már a 2. terhességem.
2011. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, ez megnyugtató. Mondjuk többnyire olyankor volt, amikor többet mozogtam, takarítottam, pakolásztam. Ha picur befeszít, akkor lepihenek és megbeszélem vele, hogy ne csinálja, mert anyának ez nem jó :-)
2011. máj. 4. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt eddig ez a beton az egész has vagy a közepe, most vagyok 37 hetes.

Csak a baba dugja ki magát, igen, ő is kemény :-) Már jól meg lehet dögönyözni!

2011. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is érdekelne?Ezt én sem tudom,mit is érzek a pontosan.A baba gömbölyödik egy bizonyos helyen jobban,vagy méh összehúzódásom van, amikor hasonlót érzek,mint a kérdező.


Boldog babavárást:19 hkm

2011. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!