Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyósomtól kaptam két 25 éves...

Anyósomtól kaptam két 25 éves pólyahuzatot. Hogyan tudnám kitisztítani hófehérre?

Figyelt kérdés
Ez még az ő kisfiáé (az én férjemé:) volt), de miután 25 éve állt a szekrényben, ilyen barnás foltok lettek rajta. Hogyan szedhetem ki ezeket a pólyából? (Az egyik sima fehér színű, a másik fehér alapon színes mintás)
2011. máj. 3. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy. ha elkezded mosni, főleg mondjuk clorox-szal,akkor a szövet szét fog hasadni.
2011. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valami jobb mosóport, és utána napon szárítani. (Ariel, Persil, Bónusz, Tide)
2011. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én fehér Vanich és Ariel keverékében áztattam 1 éjszakát majd kimostam mosógépben Ariellel szép fehér lett.
2011. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is abban a pólyában hoztam haza amiben engem is az anyukám!fehérítős vízben ázott 1 éjszakát utána kimostam és kikeményítettem!szép hófehér ropogós volt!
2011. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Én sem javasolnám a mosását, szerintem csak erős hypo szerűvel jönne ki a folt, abba bizony utána én be nem fektetném az újszülött babámat, még a sok öblítés ellenére sem. Pólya huzatot már elég olcsón lehet kapni, pláne használtan, mert ugye ez is használt lenne:)

Én is kaptam anyósomtól 45 éves ruhákat, az is a férjemé volt, őrizgette az első unokának ( késői unoka). Szépen beraktam hátulra a szekrénybe, mikor előszőr kérdezte anyósom, azt feletem, hogy még nagyok, másodszor pedig: ó, a csudába, hát nem elfelejtettem??? Sajnos már kinőtte!


Hozzá kell tennem, anyósom egy sárkány, a férjem előző feleségét elüldözte, én még állom a sarat, és úgy néz ki én jövök ki győztesként:)))


Jaj, teljesen elkanyarodtam a témától, ne haragudj, csak az anyós szótól előjön belőlem az " agresszív kismalac".

2011. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, az én anyósom kifehérítené.. de hogy hogy csinálja? passsz
2011. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már vettem új pólyát, meg két huzatot is rá, csak anyósomnak eszébe jutott, hogy ideadja nekem póthuzatnak amiben a kisfia volt.

Igazából, ha nem róla lenne szó, nem bajlódnék vele, de elég rendes anyós amúgy, szóval nem akarnám megbántani vele, ezért elfogadtam....max. ha nem tudom kifehéríteni, megmondom az igazat, hogy nem jött ki a folt..

2011. máj. 3. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben lehet kapni oxy port, kb. 500 Ft, ebben+nagyon kicsi flóraszept és egy éjszakán át ázni hagyni. Hátha...
2011. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt már sehogy! Én is kaptam barna foltos 100 éves cuccokat és nem jött ki semmivel!
2011. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!