Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi számít reggeli vizeletnek?

Mi számít reggeli vizeletnek?

Figyelt kérdés

Laborba megyek holnap, vizeletmintát kell vinnem.

Mindig reggel szoktam üvegbe pisilni, rögtön felkelés után.

Itt kezdődik a problémám: Mostanában felkelek hajnali 3 körül is pisilni. Ekkor pisiljek az üvegbe vagy amikor legközelebb (kb.6 órakor) felkelek?

Bocs a hülye kérdésért!!!


29 hkm


2011. máj. 3. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 6 órás jó lesz. Itt az a fontos, hogy ne a reggeli kávé után pisilj.
2011. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a labronak kell gondolom cukorteheléshez reggeli pisi, az azt jelenti hogy kb 12 órával elötte ne egyél. vagy is akárhányszor psilhetsz az enni nem szabad.

ha viszont valami más szintet néznek pisiböl és ezért kell, akkor is szerintem 3 óra elég.

2011. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem cukrot néznek - azon már túl vagyok. De havonta egyszer illik elmenni (legalábbis engem mindig elküld a doki), hogy megnézzék a fehérjét, vért stb. benne.

Akkor azt hiszem, maradok a 6 órásnál.

2011. máj. 3. 11:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak az a lényeg, hogy ne egyél, ne igyál.

Akár este 6-kor adhatsz le vizeletet ha előtte x órával (vizsgálat válogatja) nem fogyasztottál semmit.


Vizeletet pedig nem szabad állni hagyni mert pillanatok alatt változnak az eredmények (hűtőbe is tilos tenni). Mindig törekedj a lehető legfrissebb vizeletet vinni.

2011. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok

a fehérje vér stb... hez nem kell reggeli, vagy is az mindegy mikor van. ahogy te szeretnéd.

én külföldön jártam terhesgondozásra és itt is volt labor minden alkalommal, ott a rendelöben kellett pisilnem és rögtön megnézte az aszisztens.

csak a cukorterhelésnél nem lehetett enni inni elötte.

2011. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, aranyosak vagytok!!! Akkor reggel 6 körül megcélzom az üveget :-)
2011. máj. 3. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék, hogy nem szokták elmondani, de a helyes vizelés:

Kicsit beleengedni a WC-be az elejét, és csak utána a pohárba.

Az első cseppek tele vannak bacikkal, és félrevezetőek!!! Nekem ebből volt bajom, nem tudom, miért nem oktatnak ki erre senkit.

2011. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked is köszönöm szépen!!! Szerencsére nekem mindig elmondja ezt a dokim, de tényleg sokan nem tudják!
2011. máj. 4. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!