Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok, mikorra...

24 hetes vagyok, mikorra várható a következő uh vizsgálat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

majd csak a 32 hét tájékán

orvos és kórház függő

nekem a 32 dik és 38 heti ultrahangom volt az uccso

utána már szülni mentem :)

amúgy nekem a 24 dik héten csinálták a kislányomról a dvd-t :)

2011. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Egy hónapja volt a genetika és ott azt mondta a doki hogy minden rendben és hogy valószínű kislány,de én ennek ellenére azt érzem hogy kisfiú.Nem tudom miért ezért várom a következő uh-t,de jó messze van ha csak a 32-ik hét fele lesz.
2011. máj. 2. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:

lehetsz huncut:) ha nagyon nem bírod ki,akkor menj el a dokihoz,hogy pl 2 napja nem érzed mozogni a babát,nem e lehetne megnézni,hogy minden rendben van e.


A következő uh a 28-32. hét között van.


Én is alig bírom ki:) Nekem is kislányt mondott- de mi utáljuk egymást a dokival,lehet ezért is kisfiút érzek.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2 gyermekes,21 hetes km.

2011. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

28-32 hét között szoktak csinálni. Nekem a 28. héten kell mennem, a 19. héten voltam utoljára és már nagyon kíváncsi vagyok a babómra.


26 hkm

2011. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 2. 21:34
 6/6 anonim válasza:

Nálunk úgy működik, hogy a 25.hét körül csinálnak egyet (ekkor mondják biztosabbra a nemét), aztán a 30.héten és majd a 36.héten az utolsó.

Boldog babavárást!

28 hetes kismama

2011. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!