Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akiknek magánorvosuk...

Kismamák, akiknek magánorvosuk van milyen időközönként csinál UH-t az orvosa?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhességnél mi a jellemző?
2009. márc. 6. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én havonta járok hozzá,és csak akkor csinál uh-ot.Szerintem havonta egyszer szoktak,abban az esetben töbször ha valami baj van,vagy a kismama bemegy mert nem érzi jól magát.25-heteske
2009. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
havonta 1x.
2009. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Havonta járok! Veszélyeztetett vagyok! De amúgy is ennyit járnék :)!
2009. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az voltam és kb. a 12.hétig legalább kéthetente,ha volt egy kis probléma/pl.barnázás/,akkor sűrűbben.A 12.hét után/azóta/ csak 2x UH-ozott.DE mi voltunk közben 2x /18. és a 23.héten/ 4D-sen is és így azért elviselhető volt a babuci hiánya. Üdv:26 hetes
2009. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Örülök azoknak akiknek havonta van ultrahangjuk.Engem január 29.-én nézett meg a dokim utoljára.Legközelebb csak márc. 26.-án fog.Furcsállottam,mert szeretném tudni jól van-e babám?De hiába a dokim hajthatatlan, nem néz meg és veszélyeztetett terhes vagyok. :-(

16+2hetes

2009. márc. 6. 11:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is veszélyeztetett vagyok, halmozottan, 2 hetente járok az elejétől kezdve, és mindig megnézte a babámat is.

most 34. hetes vagyok.

2009. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

engem a doki 3 hetente néz meg ultrahanggal..veszélyeztetett vagyok és nem vizsgálhat hüvelyi úton. amúgy nem saját orvos sztk-s

22hetes vagyok

2009. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én még csak 9+4 hetes vagyok,de az sztk-s doki már 3-szor ultrahangozott és jövő pénteken megyek a 4.uh-ra,és ezután mehetek a védőnőhöz.Szótlan doki,de nem kapkodja el a dolgokat.Ja,és semmi panaszom nem volt.
2009. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hármasikrekkel vagyok terhes, így veszélyeztetett is vagyok. Háromhetente járok a dokihoz, ált. uh-t is szokott csinálni, de múltkor mondta, hogy szerinte nem kell, mi meg mondtuk a férjemmel, hogy szeretnénk, és már csinálta is, nem húzta a száját.Bár a legutóbbi vizsgálat óta voltunk minden héten uh-n. 18.heti, másik doki, és 4D. (amúgy is több dokim van, mivel mikor kiderült, hogy hárman vannak kórházat váltottam)
2009. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Magán dokihoz járok havonta,és minden alkalommal csinál uh-át.
2009. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!