Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiú vagy kislány? Az...

Kisfiú vagy kislány? Az utolsó mensim jan 19-24ig volt,most vagyok 5 hetes babás, akkor a mensim utáni hétem estem teherbe ami ugye messze nem a félidő. Akkor szerintetek mi lesz a baba neme??

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hogy én vagyok hülye de majd az orvos úgy a 16. héten már meg tudja talán mondani, de hogy ezekből az adatokból itt valaki...Kíváncsian várom...
2009. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

nekem bevált mndkét gyereknél.

de a biztos, amikor megszületik :)

2009. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát nem hinném, hogy ez lenne a befolyásoló tényező a nemét illetően, inkább a párod fiú vagy lányspermájának gyorsasága:)
2009. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ezek a hetek csak tippelt adatok, később a baba fejlődése alapján lehet megmondani a pontosabb "életkort". Ha valóban akkor estél teherbe-máskor nem volt szex?- és a pé-d is a ciklus kb. felénél van, akkor ismerve a kissrácok élettartamát és mozgékonyságát, kislányt mondanék. De túl sok a ha... azért kíváncsian várom, írd majd meg:)!
2009. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert mindenki azt mondja hogy a pé előtti egy két nap esélyesebb a lány,és mivel én mensi után igen hamar teherbe estem ebből gondolom hogy talán a lánykák gyorsabbak voltak!Lehet én kérdeztem hülyeséget!!:)
2009. márc. 5. 21:34
 6/10 A kérdező kommentje:
voltam már orvosnál és ott mondta h 5 hetes és dobogott a szíve is már!!!De már 3 hetesen is voltam!!
2009. márc. 5. 21:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebből lehetetlenség megállapítani. A másik meg az,hogy a fiú spermák a gyorsabbak, de rövidebb ideig élnek, és a lányok a lassabbak, de tovább élnek.
2009. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, lányra nagyobb esély van! (Tovább életben maradnak, és ha pe előtt több nappal volt az aktus, akkor a fiúspermák nagy eséllyel nem bírtak addig várni...)

Mindenképp írd meg, hogy mi lett, ha egyszer végre kiderül! :) De aztán ha mégse lány, a fiúnak is örülni ám! :)

üdv, 39 hetes

2009. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Örülünk ha kisfiú lesz akkor is,csak már van egy kisfiam ezért szeretnénk kislányt!!!:) úgy irigylem az utolsó válaszolót,hogy nemsokára babázik!!!!!Könnyű szülést neked!!!!
2009. márc. 6. 09:43
 10/10 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen :)
2009. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!