Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek a 12 hetes kombiná...

Megnéznétek a 12 hetes kombinált Down-szindróma szűrővizsgálati leletem értékeit?

Figyelt kérdés

Szabad béta HCG:101,31ng/ml 2,32MoM

PAPP-A:25,91 IU/ml 1,83MoM

tarkóredő(NT):1mm 0,66MoM


JÓK EZEK????


2009. márc. 5. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Ez annyira fontos dolog hogy ezt orvossal kell megbeszélned.Könyörgöm ne itt akar választ kapni a sok túlokos terhestől,erre csak orvos tudja a választ.Soha nem fog a fejembe férni hogy az ilyen fontos kérdéseket miért nem orvossal beszélitek meg,és még a leletedet is kibigyeszted ide.
2009. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:) hÚ TE AZTÁN TÚLTENGSZ DÜHÖNGÉSI HORMONOKKAL:)


ha nem tudsz segíteni, akkor inkább nézz szét az iwiwen, vagy nézegesd az emalijeidet! Szép napot kedves ideges idegen:)

2009. márc. 5. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Néhány kérdéssel lejjebb valaki ezt írta a 12. heti eredményekkel kapcsolatban:


"Két vérmarkert vizsgálnak, az egyik a PAPP-A szint, normál értéke 0,2-5,0 MoM, a másik a szabad béta HCG szint, normál értéke 0,2-5,0 MoM. Az papír, amin az eredményeid vannak, tartalmazza még a nyaki redő mm és MoM értékét is, ennek a normál értéke 0,5-2,0 MoM. Ne tévesszen meg a redő milliméter és MoM értékbeli különbsége!"


Részleteiben szerintem az orvosoddal konzultálj az eredményeidről, csak ő tud megnyugtató és megfelelő választ adni!


Boldog babavárást!

2009. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az eredmény alján mi volt?negatív?Nekem sokban eltérnek az eredményeim.
2009. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Védőnőmet fölhívtam és ő csak annyit kérdezett h őt csak a kockázati arány érdekel. A többivel nekem sem kell foglalkoznom, mert azok függhetnek a magasságtól meg a súlytól...stb. Nekem az arányértékem 1:10000-hez. Amire azt mondta h az a legjobb, vagyis a legnegatívabb. Megnyugodhatok. Megnyugodtam:) De azért köszike!
2009. márc. 5. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem aggódnék a helyedben! :) Az 1:10000-hez nagyon jó! És tényleg az a legfontosabb, hogy negatív legyen! Szerintem az orvos sem fog mást mondani! Minden jót!
2009. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ráírták a Down-kórra és az Edwards-kórra is hogy negatív.
2009. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem PAPP-A szint:1850miu/L 1,36MOM

szabad B-hCG szint:31,90Ng/ml 1,20MOM

tarkóredő vastagsága:1mm 0,72MOM


Dawn kór kockázat:1:38000

Edwards kór:kevesebb,mint 1:50000

Ez jó????

2009. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!