Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasizomgyakorlatok végzése...

Hasizomgyakorlatok végzése mind a 9 hónap alatt veszélyesek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Szerinted?
2009. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy bármilyen gyakorlat, ami egy picit is megterheli a hasizmot, olyat sem szabad végezni? Mivel a hasizomnak a testartásnál is nagy szerepe van és például ha felemeled a térded, akkor is megfeszül. Ilyeneket sem szabad?
2009. márc. 5. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Én csinálok hasizomgyakorlatot, de csak olyat, amit a kismamatornán csinálunk. Azok a hasizomgyakorlatok, amiket nem terhesen végez az ember, azt jobb kerülni!
2009. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Nyilván azért tette fel a kérdést a kérdező, mert nem tudja!!!!!!!!!!!!! Ne legyél már bunkó KEDVES első hozzászóló !!!!!!!

Ha nem tudsz rendesen válaszolni, akkor ne kattints a kérdésre, lépj át rajta, nem kell megbántani másokat!!!


A válaszra válaszolva pedig igen, káros, úgyhogy ne hsazz most, tornázz más testrészedre, vagy vannak terhes tornák dvd-n, azokat csináld

2009. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Megoszlanak erről a vélemények elég rendesen. Lehetnek olyan okok (pl. rossz helyen tapadt lepény stb) amikor biztosan ellenjavallt. Arról, hogy pontosan mit és hogyan lehet arról érdemes lenne gyógytornászt megkérdezni, ők értenek ehhez igazán.

2009. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a kismamatorán elsajátított gyakorlatokról tudok neked mesélni!

Fekszem a hátamon, derekam a földre szorítva, az egyik lábam felhúzva, hogy a talpam kitámasszon. Másik lábat elegetem először függőlegesig, aztán csípő magasságig, 2X8 db mindkét lábbal.

Másik gyakorlatnál ugyanígy fekszem, derék leszorítva, mindkét láb felhúzva, kissé szétnyitva. A karokat combok között előre nyújtom, mély levegő, fej megemel, aprókat előrebólogatva levegő kifúj. 3X8at szoktunk csinálni.

Ezeket a gyakorlatokat képzett edző csináltatja velünk, soha senki nincs rosszul, 39. hétig végezhető. Lényeges, hogy a derekad tehermentesítsd, a légzésre nagyon ügyelj!

Jó egészséget!

20 hetes kismami

2009. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elegetem=emelgetem, bocsi. Ha kérdésed van, nyugodtan írj, mielőtt félreértésből rosszul csinálsz valamit!
2009. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

ma voltunk az első uh-n, már annyira mocorog, hihetetlen. :-)

2009. márc. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!