Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányos anyukák mennyivel...

Dohányos anyukák mennyivel született a picitek?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok terhes hanem a barátnőm,aki dohányzik.Remélem le fog tudni szokni,mert még az elején van,de kíváncsi lennék hogy a dohányos kismamáknak mennyivel született a babájuk.Előre is köszönöm.
2009. márc. 5. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ismerősöm babája több mint 4 kg és 52 cm volt.
2009. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

4 ismerősömről tudok irni:

1 számu ismerős:3600gr,50cm(barátnőm,ő napi 10 szálat szívott kb.)

2.szintén barátnőm:3520gr,53cm,

3.ismerős:2500gr,inkubátorba volt a kicsi szülés után,ez a nő napi 25-30szál

4.dik ismerős:2700gr,neki is néha megvolt a napi 30 szál cigi

2009. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerősőm napi fél 1doboz cigivel 3400g 55cm.A másik ismerős 3200g 55cm,és mind két baba egésséges.
2009. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a cigi nem csak a kis születési súlyért a felelős. Ez az oxigénhiányos állapot sok mindent okozhat a továbbiakban. Én 8 hetes vagyok, de még mindig nagyon hiányzik a cigi. 2 hete nem szivom, néha megfordul a fejemben, hogy egy szál nem okozhat nagyobb bajt, de aztán sikerül magam lebeszélni, azzal, hogy 9 hónapot kell csak kibirnom a gyerekem miatt, de ha cigiznék, a picim egész életére kihathat, azt meg nem viselném el. Szóval kitartás a barátnődnek, és értse meg, ennyi lemondást megérdemel a babája!
2009. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A méretet sajna nem tudom de barátnőm nővőrőnek a kisfia aszmás.Napi 1 doboz cigit szívott
2009. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg a barátnődtől hogy hallott-e a bölcsőhalálról?
2009. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remélem le fog szokni még csak 3 hete tudja hogy terhes,de már legalább akkor csökkenti a cigit amikor velem van,mert én nem viselem el hogy dohányozzon.Köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 5. 11:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Költözz hozzá! Akkor talán leteszi! :)

Viccet félre téve ültesd le a net elé és mutass meg neki pár oldalt, ahol leírják, hogy a dohányzásnak milyen hatásai lehetnek! Persze lehet egészséges babája is. De! Így is sok olyan hatás éri a kismamákat, amiket nem lehet kivédeni! Akkor miért ne óvhatná attól a babáját, ami csak rajta múlik! Sok sikert!

2009. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Enek a fele se igaz.Én amikor kórházba kerültem (6 hetet voltam bent)egyik dohányos anyukának se éerte el a baba súlya a 3000grammot de volt akinek még a 2500grammot se.Az a legnagyobb baj ebben hogy amelyik csecsemő ilyen kis súlyal született át vitték másik kórházba ami kb:50-60km-re volt de az anyukát nemm vitték csak a zárójelentés után mehetett a baba után ami ha hüvelyen át szült akkor 4 nap,ha császáral akkor 6-7 nap.Én nem bírnék ki egy napot se a kisbabám nélkül,ti igen.(a dohányos anyukák is sírtak minden nap.)
2009. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20:09-es vagyok még annyit tenék hozzá én is dohányoztam,de mikor ugy döntötünk a férjemel hogy jöhet a baba akkor le tetem a cigit és 1 évre rá terhes is lettem azota meg született a lányom 4350gramm-al,most lesz Májusban 3 éves,5 éve nem dohányzom és nem is kívánom.(higyétek el megéri.)
2009. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!