Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama is feledékeny és...

Más kismama is feledékeny és szétszórt?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok és kb félidőtől nagyon kis süsü lettem.Nagyon hamar elfeljtek dolgokat és kicsit szétszórt is vagyok.

Pénteken vizsgázok és próbálok tanulni de semmi nem marad meg a fejemben.Amikor elkeztem ezt a sulit nem gondoltam h ennyire nem fog menni a tanulás.Úgy voltam vele h hhúú de jó nem dolgozok lesz egy csomó időm tanulni csak hát ugye arra nem gondoltam h eszem nem lesz hozzá.

Más is ilyen?Vagy csak én hülyülök el itt teljesen?


2009. márc. 4. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

kihagytad a felsorolasbol a lyukas kezet, es a koordinaciokepesseg gyenguleset (mindig beleutkozik az ajtoba a pocim, vagyis gyakran)

a koncentraciokepesseg hianyat


nalam is ugyanez van

2009. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fél éves a pici lányom,de még mindig feledékenységgel küszködöm...
2009. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:))))))

Igen-igen!!!!:)))


Én is minidg mindennek neki megyek pedig nincs is nagy pocim + amikor főzők már nem tok úgy álni h ne érezzem a meleget a pocim aljánál.:))

2009. márc. 4. 17:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Jesszum ez nem múlik el a szülés után? (rémült fej) :)))
2009. márc. 4. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam mondani, hogy szita az agyam! Nekem is ez van. Kicsit szétszórt, kicsit feledékeny vagyok.

Én nem ütközöm a pocimmal, de főzésnél és a mosogatásnál határozottan útban van! :) Már most elég nagy, mekkora lesz, mire szülök? :)

27 hetes kismami

2009. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jé, szóval nemcsak én megyek neki mindennek és nemcsak én felejtek el mindent?És nem múlik el szülés után?Jézusom, akkor a családom felkötheti az alsóneműjét!Szóval viccet félretéve nem vagy egyedül én is csatlakozom, én is hülyülök...32 hetes+3napos
2009. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú ez nálam is mind megvan, le kell írjak mindent mert 2 perc múlva továszáll..:) úgy tartja a mondás: akinek nincs esze legyen notesze, na nálam ez vált be, tényleg muszáj mindent leírnom. Kiesik minden a kezemből, pocakkal is vannak érdekes dolgok: áruházakban mindig elfelejtem hogy most előbb kell nyúlnom a forgó bejáratnál, hogy ne üsse meg, az asztalnál felállok rendszeresen feldöntöm a teli poharamat stb.:) vicces dologkot ezek!
2009. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az en babam mar harom honapos, de eleg sokaig dolgoztam terhesen es a ferem mindig azzal poenkodott, ha melo utan beleptem a lakasba, hogy neki minden nap orom, mert latja, hogy legalabb hazatalalok.

Szoval en is kemenyben nyomtam. Mindent elfelejtettem, meg negyedszerre is meglepeteskent hatott ram egy-egy informacio. Olyan is volt, hogy munkahelyrol papucsban indultam haza.

En elkezdtem omega3-at szedni es hatarozottan jobb lett a helyzet, mert elvileg annak a hianya okozhat terhesen ilyen panaszt.

Szules ota jobb a helyzet, de most idozavarom van, minden nap ugyanolyan, igy sohasem tudom, hogy mi az aktualis datum, milyen nap van es altalaban a ho otodik napjan dobbenek ra, hogy mar nem uj honap van.

Viszont mostanaban a ferjem kicsit szorakozott, pl vasarnap elhagyta a babakocsit. No comment.

2009. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dokihoz a férjem nélkül be se megyek, mert mire kijönnék, el is felejteném, amit mond. Félnapos keresgélés után a tv távirányítóját a hűtőben találtam meg. Notesz mellé van csomagolva a kiskönyvem, mert soha nem tudom, mikor vár a védőnő, nőgyógyász, kötelező vizsgálat... Reménytelen. Állítólag az is marad, mert szülés után a gyerek tesz majd elvarázsolttá.
2009. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp vagyok vele. A múltkor csináltam(volna) piritóst. Elfelejtettem, hogy ott kell állni mellette, mert egy héttel az előtt tönkrement. Nem dobja ki a kenyeret. Hát elmentem porszívózni, meg hajat mosni. Utána leültem a tv elé és arra figyeltem fel, hogy füstszag van. Az egész lakás állt a füstben. Utána szellőztetés, függönymosás, légfrissítés...stb.
2009. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!