Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak ha a fogadott...

Mit csináljak ha a fogadott orvosom így viselkedik? Mi lesz ha szülni megyek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni mi történt és mitől inogtam meg.Sok volt a fehérje és a baktérium a vizeletemben,mire antibiotikumot kaptam és a dokim azt mondta egy hét múlva menjek vissza és csinál egy vizeletvizsgálatot.Magánrendelésére járunk, de ez esetben úgy hívtam fel és ügyeletes volt a kórházban és oda hívott és azt mondta egy hét múlva is oda menjek.Azért megpróbáltam elérni, hogy akkor ugye mehetünk, de nem vette fel.Délután is próbáltam hívni mikor már ott voltunk a kórházban, mire közölte hogy ő sem ma sem holnap nem dolgozik és ő ilyet biztos nem mondott.Pedig mondott, sőt azt is hogy ugyan mi ide menjünk de amúgy minden nap 2-ig rendel a kórházban is ha nekünk az jobb lenne.Végül azt mondta hogy csináltassak egy labort ismét, kérdeztem kell e beutaló mire hogy persze, de egy szóval sem mondta hogy ő ír ám nekem vagy ilyesmi.Végül megoldódott a probléma itthon a védőnő és háziorvosom segítségével már holnap mehetek vizeletvizsgálatra és kaptam beutalót is.Hozzáteszem, hogy amúgy anyukám pont ide vágóan egészségügyis, de mégsem protekcióval a kórházba járunk hozzá, hanem a magánrendelésére, ahol ugye otthagyunk minden hónapban x összeget.Nem kell hogy megkülönböztessen azért mert anyu szakmabeli, de mivel pénzt adunk és fogadtam elvárható hogy betartsa a szavát és ne hazudtoljon meg.Ugyan elég feledékeny vagyok mióta terhes vagyok de nem vagyok azért ennyire hülye hogy ilyet elfelejtsek.Már félek, hogy hogyan zajlik majd a szülés.Arra is gondoltam, hogy visszatérek erre a maradék kis időre az eredeti nőgyógyászomhoz(sajnos nála nem lehet szülni ezért fogadtam őt meg mert jót hallottam róla ráadásul nőgyógyászom és anyukám is őt ajánlotta)és az ügyeletesnél szülök, de mi van ha pont ő lesz az ügyeletes akkor.Az meg hogy fogadjak erre a kis időre másikat szerintem nincs értelme.Majdnem 33 hetes vagyok.
2009. márc. 4. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem maradnék nála...szülj ügyeletesnél..én is ott szültem ...igy ugy is megszületik a baba:)
2009. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mi van ha pont akkor ő lesz az ügyeletes és szívózni fog velem?
2009. márc. 4. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem maradnék én sem nála, mert a fogadott dokinak csak az az értelme,h az ember megbízik benne. Ha ő ezt eljátszotta, akkor értelmét veszti,h a dokid legyen. Egyébként ügyeletesként is szívózhat (mert most is azt csinálja), de akkor legalább nem fizertsz érte!M.
2009. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm pl.úgy járt hogy a fogadott doki elment szabira pont amikor szült,pedig úgy egyeztek meg hogy bemegy hozzá,bárhol is legyem...
2009. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szülés bizalmi kérdés is.Gyakorlatilag rábízod az orvosodra a saját és a születendő gyermeked egészségét és életét is.Bár a szülésznő szerepe is nagyon fontos,az orvos dönt lényeges kérdésekben.Hogyan bízz valakiben,aki így viselkedik veled?Válassz másik orvost S.O.S.,így elkerülhető,hogy a régi dokiddal kerülj szembe szülésnél.Biztosan van olyan orvos,aki elvállalja a hátralévő hetek terhesgondozását és a szülést,ha elmondod neki a váltás okát és rendelkezésre állnak a leleteid,hopgy nagyjából képben legyen.Ráadásul pont az utolsó hetekben kell még szorosabb kapcsolatban lenni az orvosoddal,mert fontos az utolsó hetekben a magzat folyamatos állapotvizsgálata,lehet,hogy fontos döntéseket kell hozni és sok múlik azon,hogy az orvos hogyan áll hozzá a terhességhez.Főleg így,hogy probléma is adódótta vizeletell.Ne habozz,válts orvost!
2009. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha ő lesz az ügyeletes akkor sincs semmi...nem adsz neki lovét..nagyon nem tud szivozni...
2009. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia!Én is így jártam!34 hetes terhes vagyok,edig minden rendben ment,de most elkezdett szívózni a doki,hogy kerültem hozzá,tényleg nála akarok-e szülni,mert ha nem,tud ajánlani más dokit,így aztán úgy döntöttem,jó lesz az ügyeletes doki is.Ha meg ő lesz az ügyeletes,kezeld úgy,ne úgfy mint fogadott dokit.Könnyű szülést kívánok!
2009. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Kiváncsi lennék,melyik városban élsz?!Én,biztosan nem maradnék nála!Ez egy paraszt!És még fizetsz is neki!Én is váltottam 20 hetesen,sokat dilemmáztam.Nagyon neves hirűt hagytam ott,akinál havonta,kéthetente hagytam 7000.-et a magánrendelésen.Szerintem is fontos a bizalom.Nálam már nem volt meg.Megértelek téged!De egy biztos,hogy szülhetnél egy ilyen dokinál,akitől tartasz,tele vagy aggódással és kételyekkel??Nyugodtan hagyd a francba.Egyszerüen ne menj többet hozzá.Még csak fel sem kell hivnod.Nem kell jelezned!Gondold át!Ha bármi lesz,fontos a bizalom,a nyugalom,a szimpátia!Üdvözlettel!-30 hetes kismama
2009. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!