Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babonaszerűségeket...

Milyen babonaszerűségeket tudtok arról, hogy mikor lesz kislány, vagy kisfiú?

Figyelt kérdés
27 hetes multam,de még mindig nem tudom,hogy mi lesz.Mik a tapasztalaitok?
2009. márc. 3. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2009. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha kerek a hasad lány, ha inkább hegyes a pocak akkor fiú. az enyém iszonyú nagy és szép gömbölyű volt. volt benne egy gyönyörű kisfiú... :))))))))))))
2009. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólónak:megnéztem azt az oldalt,de az inga nem működik,a hasam meg elöl hordom,és kerek,de az ott leírtak ezekszerint nem igazán váltak be.
2009. márc. 3. 21:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló által belinkelt oldalon írták, hogy ha édeset kíván a kismami, akkor lány lesz, a sósat, akkor fiú. Nos én meg úgy hallottam, hogy ha a teherbeesés előtt sok édességet eszik valaki, akkor lány, ha meg inkább sósat, akkor fiú lesz.

Amúgy én is 27 hetes vagyok és még mi sem tudjuk. Azért remélem a jövő héten megmutatja, lesz rá 40 perce (4D) :)

Amúgy alegtutibb "módszer" a barátnőm! Ő bármilyen kismamára ránéz, azonnal megmondja, hogy mi van a pociban. És nem téved! Ijesztő! :)

2009. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mi már nem megyünk 4d re,bárcsak megláthatna a b.nőd :-) az orvosunknak nem nagyon hiszek,mert mondott már ezt is azt is
2009. márc. 3. 22:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Nos ha van egy olyan képed, amin jól látszik a pocid és elküldöd priviben, akkor én továbbítom neki és megkérem hogy vessen rá egy pillantást. Bár nem garantálom a sikert, de hátha! :)

Nekem amúgy azt mondta, hogy fiú. Hozzáteszem, hogy az egyik uh-on is azt mondta a doki, hogy mintha fiút látna, de nem tuti.

2009. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hasam alakja alapján mindenki fiút tippelt.

Más babona is igaz volt erre, pl: ha újévkor férfi jön először a házhoz, fiú, ha nő, akkor lánygyermek születik.

Apukám jött hozzánk először.

Más hiedelmek is igaznak bizonyultak, kisfiú mellett szóltak.

A kínai horoszkóp fiút jósolt.

A babám mindig jobb oldalon rugdos, de ez a jel is fiúkra jellemző.

A 4d-s ultrahangon megállapították, hogy lányom lesz és azóta meg is erősítették. :) Nagyon örülök a kislányomnak. :)

Szóval, nálunk nem jött be.:D


Ismerek egyéb babonákat pl:

- ha sósat, savanyút kívánsz--->fiú

- ha édeset kívánsz--->lány

- ha gyakran összebújnál a pároddal---->lány, ha nem akkor fiú

- ha bal oldalon rugdos--->fiú, ha jobb oldalon, akkor lány

- ha fiút vársz, megszépül az arcod, ha lányt akkor kissé eltorzul

2009. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is szép kerek pocakom volt, mindenki mondta, hogy lány lesz, hát fiú lett. Nagyon kívántam a sütiket, amit előtte soha nem ettem meg, meg a rántott húst, amit szintén nem szerettem. Egyáltalán nem voltam rosszul, és mindig a jobb felemen nyomkodta ki magát.
2009. márc. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha a köldök fölött is van pigment elváltozásod (barna csík a gyomorszádig) akkor fiú ha nincs lány. nálam volt köldök alatt és fölött is és fiú lett, barátnőmnek mind a két fiánál szintén!
2009. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy megnézheted a kínai fogantatási naptárat is. Állítólag 3-ból 2x bejön!

Bár kicsit cseles is tud lenni, mint pl az én esetemben. Nálunk a picim akkortájt fogant, amikor a születésnapom van. Így ha beírtam a kalkulátorba, hogy szeptember és 23 éves, akkor fiú, ha meg szeptember és 24 éves, akkor lány. Szóval azt kellene tudnom, hogy mikor fogant a csöppségem. :)

A 27 hetes kismami

2009. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!