Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed vagy szedett valaki...

Szed vagy szedett valaki közületek Pipolphent? Felírta a z orvosom, de aggaszt, hogy a tájékoztatón az van, hogy terheseknek nem ajánlott a szedése. Okozhat valami bajt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Belém a kórházban azt tömték.Vagyis tömték volna- napi2*1-et,de én nem vettem be sose.Pont ezért mert a tájékoztatón az áll.

Odaadtam a szobatársamnak,mert ő meg ész nélkül szedte.

Állítólag vmi nyugtató hatása van és elkábít,nyomott leszel tőle.

Miért írta fel?

2009. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Tényleg azt írják hogy terheseknek nem adható. De a doki csak tudja miért azt írta fel, de én a te helyedbe azért érdeklődnék egy másik orvostól is.

2009. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért írta fel,mert kicsit megemelkedett a vérnyomásom,a vizeletem negatív volt és miután mondtam,hogy az utóbbi időben sok stressz ért,inkább ezt írta fel,nem akart vérnyomáscsökkentőt szedetni velem,mondván ,hogy valószínűleg a stressz okozza a vérnyomásemelkedésemet.
2009. márc. 3. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább próbálj meg napi 15 percre kimenni a levegőre,sétálj egyet és próbáld kikapcsolni az agyad.

Sokkal többet ér és egészségesebb,mintha azt a sz**rt szeded be.

Bocsi,de én nagyon gyógyszer ellenes vagyok.És igazából a terhesekre ismeretlen hatással van ez a gyógyszer...hiába doki írta fel.

De ez csak az én véleményem.

2.válaszoló

2009. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagyis bocsi,1.válaszoló voltam nem a 2. :))
2009. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sedatif pc-t szedhetsz, homepátiás nyugtatószer és sok minden másra is jó.
2009. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!