Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam először NST-n,...

Tegnap voltam először NST-n, és aludt a babám. Ez nem baj?

Figyelt kérdés
Csak a végén tudtam megnyomni 1-szer azt a gombot, amit mozgáskor kell. A grafikonon csak a felső sorban látszik a szívritmus, az alsóban nincs semmi. Milyennek kell lenni az alsó sornak?
2009. márc. 3. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk szülésznő végzi az NST vizsgálatot. A felső sor mutatja a baba szívhangját, ami 120-160 közötti értéken a jó, az alsó pedig a méh tevékenységére utal. Itt az a bevett gyakorlat, ha alszik a baba, akkor kb. 2 óra múlva ismétlik a vizsgálatot, vagy kicsit megmozgatják a pocakodat, hogy ébredjen és mocorogjon.
2009. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ha aludt a baba felkeltették, ha pocakrázásra nem ébredt, akkor lépcsőztették a kismamákat. Azt mondták minél cikkcakkosabb, minél jobban "kileng", annál jobb. Az alsó vonal a méhösszehúzódásokat jelöli, nálunk fel sem rakták, így teljesen egyenes volt. Mikor szültem akkor kötötték rám, de nem tudom milyen értékek voltak.
2009. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!