Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex 23 hetesen. Van valaki...

Szex 23 hetesen. Van valaki ebben a cipőben?

Figyelt kérdés
Állandóan keményedik a hasam, szedem a sok magnéziumot, pihenek sokat és 2 hetente járok méhszájvizsgálatra, de teljesen zárt, és azt mondta az orvos, h valószínűleg nem is fog kinyílni, mert már kinyílt volna, ilnyen mértékű keményedéstől. Az orvos azt mondta, h ne éljünk házas életet. De ha úgysem nyílik ki, miért nem. Lehet, h fehérmájú vagyok, de nem bírom ki egyszerűen, ideges leszek, ha nem lehet.
2009. márc. 3. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orgazmus eléggé be tudja keményíteni a méhet,ami már nem kicsi,én már 35 hetes vagyok és tudom ha szexelek bekeményedik,de zárt a méhszájam úh.annyit megér.:-D
2009. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Én ugyan ebben voltam. 21. héttől keményedett a hasam. Azért nem lehet,mert a keményedés miatt is elkezdhetsz nyilni, plussz akkor még az orgazmustól is.(dupla rizikó)

Szerintem szoritsd össze a fogad és bird ki,a babó ennél sokkal többet megér!

(nekem sikerült a 37. hétig kihúzni, ma már 9 hónapos a fiam)

2009. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 25. hét tájékán megállapította a doki, hogy kinyílt a méhszájam, (cx 2100) én rákérdeztem a házaséletre, ő meg csak mosolygott egyet, hogy nyugodtan lehet, csak tartsuk szem előtt, hogy nem most kell hős lepedőakrobatának lenni. Két hét múlva szülni fogok, és jelenleg sincs semmi problémánk, működik minden remekül.
2009. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!