Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában gyakorta görcsöl a...

Mostanában gyakorta görcsöl a hasam. Már 2 hónapos terhes vagyok. A stressz is közbe játszhat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 17:43
 1/6 anonim válasza:
Lehet,hogy a méhszalagok feszülnek, magnéziumot szedj rá. magnerotot ajánlanám... de mindenképpen menj orvoshoz...
2011. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Babavárás alatt a stresszt kerüld el és pihenj, amennyit csak tudsz- hétvégén, munka után! Hidd el, nekem sem ment előtte, de tudatosan kizártam a stresszt, és így sokkal nyugodtabb lettem és már nem húzom fel magam minden problémán a munkahelyen. Tudod, mostmár a baba egészsége a legfontosabb, és ez a mi felelősségünk! 8 hetes kismama
2011. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Magne B6-t ajánlom én is, nekem 2x2-t kell szednem.
2011. ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a válaszokat próbáljuk betartani
2011. ápr. 23. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azóta is fennáll a görcsölés?

Voltál azóta dokinál?

2011. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mostmár nem fáj,voltam dokinál magne b6-ot szedem. Nagyon köszönöm szépen a kommenteket. Arik vagytok.
2011. máj. 14. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!