Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakkal államvizsgázni? Volt...

Pocakkal államvizsgázni? Volt így valaki? Hogy viselkedtek a kismamával?

Figyelt kérdés
Mire államvizsgára megyek már látható lesz a pocakom. Kíváncsi lennék tapasztalatra hogy kivel hogy bántak a záróvizsgán.
2009. márc. 3. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
nálunk a fősulin volt egy kismama. Általában előrehíták vizsgán, előzékenyek voltak vele, de volt egy tanár, aki figyelembe sem vette, hogy babát vár.
2009. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont úgy, mint bárki mással. Olyan normálisan, de semmi faxni.
2009. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 6 hónapos terhes voltam, mikor a záróvizsgám volt. Már annyira látható volt, hogy a bizottság tagjai már reggel kiszúrták, és felajánlották, hogy bent maradjak az elsők között. Amúgy a 10. lettem volna. Én éltem a lehetőséggel, semmi kedvem nem volt kint idegeskedni...

2009. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 hetesen államvizsgáztam. Semmi extra bánásmódban nem részesültem, amit természetesen nem is vártam. Az a többiekkel szemben volna igazságtalanság. Az volt csak a rossz, hogy 40 fok volt és egy levegőtlen teremben zajlott a vizsga. Na annyiban figyelembe vették az állapotom, hogy csináltak egy kis huzatot, hogy legyen levegő, s kérdezgették nem vagyok-e rosszul.
2009. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm 35 hetes volt, amikor államvizsgázott. Őt is előrehívták, nem kellett várakoznia a többiekkel, de bent konkrétan nem tettek különbséget közte és a többiek között, ugyanúgy hívták, küldték, ültették és faggatták, ha elakadt.
2009. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Kivételezés nem volt a vizsgán, de nekem jól esett ez a kis figyelmesség.

2009. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én úgy éreztem,hogy velem a vizsgán is rendesebbek voltak,nem faggattak annyira,mosolygósak voltak. persze ez lehet,hogy az előző 5 évnek a hatása,nem tudom
2009. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ, igen erre voltam kíváncsi leginkább, hogy előre hívnak-e esetleg, mert szeretnék előbb túl lenni rajta. És hogy nem voltak bunkók. :)
2009. márc. 3. 13:07
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

JAJJ ne is mond van para rendesen, 14 hetes vagyok és most küzdök a szakdolimmal, aztán május június államvizsga. remélem van valai méltányossági elbírálás a gömbölyödőkkel kapcsolatban

sok sikert

2009. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem nagyon rendesek voltak, de én előrébb is hozattam a vizsgákat mert így is 34-35 hetes voltam május-júniusban (jún végén szültem).

Nem kivételeztek, és én tanultam is, tehát nem kellett miért.

2009. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!