Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a esélye, hogy tévedett...

Mennyi a esélye, hogy tévedett a doki, a következő esetben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Voltam 18 hetes uh-n. A doki úgy mondta meg,hogy milyen nemű,hogy fél méterre volt a géptől,ami elég rossz minőségű képet mutat. Rá se közelített arra,amire kellett volna- ahogy ilyenkor szokott.
2011. ápr. 15. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem közelitett rá és mégis megmondta, hogy lányom lesz. Hidd el nem először látnak ők már olyat. Vannak kivételek, de azért szerintem nem sokat tévednek. Azt szokták mondani, hogy a fiukat néha lánynak látják, mert nem úgy fekszenek, de azért szerintem bizhatsz a dologban.
2011. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvosnak azért nagyobb gyakorlata van, és nem feltétlen úgy tud csak értelmeset mondani, hogy ráközelit, meg belebújik a gépbe...

A rossz minöségü kép meg - ami SZERINTED rossz minöség, az a doki szerint még lehet nagyon jó is, elvégre ö egész nap ilyenekkel foglalkozik.

2011. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tényleg elég rossz minőségű! Előző terhességemnél,mikor a combcsontot nézte,akkor adott is róla képet. Ő magának is el kellett gondolkodnia,mit is kell megmutatnia a képen. Aztán be is jelölte.

Mindig ráközelített mindenre-a koponyán kívül. Ezért is gondoltam,hogy így csak a "hasára ütve" mondott valamit a doki- nem igazán kedveljük egymást.

2011. ápr. 15. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ma voltam UH-n, 16 hetet töltöttem épp ma. Már 14 hetesen fiút mondtak, egy nagyon spéci géppel, magánklinikán. Ma közkórházi kicsi, régi géppel nézték, mégis azonnal kérdezte a doki, hogy tudjuk-e már a nemét, és ő is fiút mondott. 18 hetesen már nem jellemző, hogy tévednek, főleg, ha fütyit látnak;)
2011. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hetesen mondtak fütyit, bár hozzátenném h nagyon bizonytalan tipp volt! Mondta az orvosom h Ő ezt semmiféleképp nem mondaná biztosra, csak annyit mondott h a lába között mintha egy fütyi féleség lenne, de majd a genetikai uh-n hátha többet tudnak mondani. 20 hetesen már kislányt mondtak. :) Visszamentem az orvosomhoz és ezt mostmár Ő is megerősítette :)
2011. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!