Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok? Most akkor...

6 hetes vagyok? Most akkor ilyenkor megmarad a magzat vagy sem?

Figyelt kérdés

MAr volt egy szivleallasom az elozo terhessegemnel,most meg ez.Ma voltam normal ultrahangon es minden rendben talaltak a picivel,CRL jo syivmukodes kimutathato,csakhogy utana eszrevette a no,hogy van egy nagyon pici beverzes a masik felemen,levalt egy kicsit a mehnyalkahartya.Ezzel magyarazta az orvosom is.íkerdeztek nem verzek,barnazok,esetleg 1,2 csepp vmit nem eszleltem,de en komolyan mondom csajok seemi nem volt.

Se ver se semmi.Mondta az ovosom szedjek Magnerotot,es pihenjek most egy par napig.


Kerlek aki volt hasonlo helyzetben irja le mi lett,mert en nagyon felek.Pont az elobb aludtam egy kicsit,de mar arrol almodtam,hogy verzek es mar megint ott fekszek azon az asztalon.


Jaj Istenem nagyon felek.Egyaltalan mitol kezd az levalni,vagy elmulik vagy sem,esetek tobbsegeben mi a vege.


kerlek irjatok


2011. ápr. 15. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj csak!

A félelem általában hitetlenségből fakad, és behúzod vele az életedbe pont azt, amit nem szeretnél.

Higgy benne, hogy ez a baba erős és élni akar, mert te vársz rá. Sztem hülyeég felkészíteni magát az embernek arra, hogy lehet rossz is, és akkor majd kevésbé esik pofára. Mindig jót várj. Ha nem az lesz, akkor majd foglalkozol akkor azzal az érzéssel ha aktuális lesz. De ne előre parázz, mert csak kikészíted vele magadat. Ha nem volt vérzés nem volt. Pihenj, ne emelgess, ne idegeskedj, mindezzel csak ártasz. De abban is biztos vagyok, hogy csak az a baba marad meg, amit Isten ténylegesen neked akar ajándékozni. Egy erős és egészséges babát. Igaz, hogy néha nehéz kivárni, hogy mikor jön már. Érhetnek közben kudarcok. De arra gondolj, hogy ha gond van az azért, mert az a baba nem a tökéletes volt.

Nyugi!!!!

2011. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pfff,koszonom szepen hogy irtal ,de most kon kretan e problemara gondoltam,tudom ezeket a dolgokat muszlim vagyok,Hidd el nekem nagyon fohaszkodom az Istenhez minden egyes nap....de azert koszonom kedves vagy
2011. ápr. 15. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Megértem a parádat. Én is ilyen besz.ri vagyok. (Bocs) De ha a baba ma is rendben volt,akkor egyelőre nincs félni való. Tényleg pihizz. Nekem is volt vetélésem,de a 12 héten.
2011. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

koszonom sajnos nekem is volt a 1O.heten.


Istenem csak most ne igy legyen.

2011. ápr. 15. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kórházban voltam a terhességem végén, és ott volt nem egy kismama, aki hasonló gondokkal küzdött.

A lényeg a pihenés, a fekvés. A magnerotot szedni kell, mert segít, hogy ne keményedj, és ellazítja a méhet. A kórházban a csajok is azt kaptak infúzióban.

Volt egy csajszi, akinek csak éppen hogy volt egy kis leválás, nem is vérzett, de nem fogadta meg a doki tanácsát, nem feküdt, állandóan szaladgált, nem figyelt a táplálkozására sem, és a 25. héten meg kellett császározni, mert teljesen levált neki a placenta. Azt mondta a doki, ha ésszel lett volna, akkor nem történik meg, mert ilyen helyzetekben ami nagyon fontos, a nyugalom, a pihenés, és ha megoldható akkor a fekvés.

Nyugodj meg, nem lesz baj. Nekem a terhességem alatt rengeteg probléma volt, féltünk, hogy elhal a baba, és most itt szuszog mellettem a 3 hetes kislányom.

Kitartás! Ahogy írtad, hívő vagy, hát akkor hidd, hogy nem lesz baj!!!!!

2011. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Utrogestanróé nem lehet szó, hogy felírja? Nekem az segített, igaz én véreztem az előző terhességnél. Most már azzal kezgtem, hogy használtam az Utrot.
2011. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kezdtem
2011. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!