Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Konizáció után meddig és...

Konizáció után meddig és mennyire véreztetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia én eléggé véreztem.A varratszedés után mág majdnem két hétig.Az első menszeszem a műtét után 6 hét múlva jött meg.Rövidebb ideig tartott viszont elég sok volt.Most voltama fél éves szűrésen.P2 lett és minden más negatív:)Már hpv sincs:)

Mi babát szeretnénk eddig még nem jött:(

2011. ápr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia,örülök hogy irtál,nekem ápr 4.én volt a műtétem már majdnem két hete és még mindig vérezgetek,nekem azt mondta a doki hogy mensi mennyiségű vérzésem lehet de azt nem mondta hogy meddig,27.-én kell majd visszamennem hozzá a vérzésemnek majd 22.-én kellene megjönni.Nem is gondoltam hogy ez a műtét bekavarhat a mensimnek.Ti műtét után mikor kezdtétek a babaprojektet,neked mit mondott a doki mennyit kell várni?Nekem csak 2 hetet mondott.Örülök hogy jók az eredményeid!
2011. ápr. 16. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem azt mondta a doki, hogy nem kell várni.Mármint ha letelt a 6 hét.Azóta próbálkozunk de még nem jött sajnos.:(Ti mióta próbálkoztok?Neked késes vagy loop conisatiod volt?
2011. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia,nekem loop konizáciom volt két hete és szerencsére már nem vérzek 2 napja.Mostantól lehet próbálkozni és remélem hamar összejön mert már 38 éves vagyok.
2011. ápr. 19. 09:55
 5/10 ledit84 válasza:
Sziasztok! Pont ebben a témában keresek én is válaszokat. Április 6. volt konizációs műtétem és már kezdtem megijedni,hogy még mindig vérzek! Igaz,én sajnos vérhigítót is szedek(27 éves vagyok) Stroke miatt. egy kislányom van,és ez miatt a betegség miatt már nem is lehet több.Szóval elvileg mennyi ideig normális ilyenkor a vérzés? Örülök,hogy az eredményeitek jók lettek! én még ez előtt állok. :)
2011. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia,nekem sem sikerült kideritenem hogy meddig normális a vérzés nekem 12 napig volt.
2011. ápr. 20. 08:59
 7/10 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 20. 09:08
 8/10 A kérdező kommentje:
[link] ezt egy másik cikkben találtam
2011. ápr. 20. 09:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi nem ezt akartam küldeni :-)
2011. ápr. 20. 09:22
 10/10 A kérdező kommentje:
A műtét utáni napon, betegeink többsége folytathatja mindennapi aktivitását, táppénz igénybevétele nem szükséges. A méhszáj begyógyulásáig - mely általában három hétig tart - kevés hüvelyi folyás jelentkezhet. Bizonyos esetekben a műtétet követő 5-10 nap között a közepes menstruációs vérzésnél kevesebb, szivárgó vérzés észlelhető, mely szintén a sebgyógyulás részjelensége lehet, tehát nem kóros jelenség. Fájdalom, vagy más panasz, szövődménymentes esetben nem fordul elő. A műtétet követő 3-4 hét alatt ülőfürdő, tampon használata és a szexuális élet nem ajánlott. Panaszmentes esetben a műtéttől számított 3 hét elteltével, ellenőrző vizsgálatra kérjük vissza betegeinket.Na szóval ezt találtam egy másik doki által irt cikkben.
2011. ápr. 20. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!