Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedés reggel (19....

Haskeményedés reggel (19. héten) mit jelent?

Figyelt kérdés
Reggel néha előfordul, hogy épp csak felébredek, fordulok egyet vagy nyújtózom egy kicsit, vagy épp készülök felkelni, és befeszül. Ugye, ez nem bajt jelent?
2009. márc. 2. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Lehet kicsit több magnéziumot kellene szedned habár nem tudom most mennyit szedsz én 3*2 magne B6-ot szedtem de eléggé bekeményedett a hasam azóta magnesíí citricit szedek napi 2 db-t az orvosom tanácsára azóta jobban vagyok

2009. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A haskeményedés méhösszehúzódást jelez, magnéziumot szedek rá én is 3×2-t naponta. A dokim szerint ha napi 10 keményedésnél nem észlelünk többet, akkor nincs probléma. Ha több akkor már kinyilhat a méhszáj.

Boldog Babavárást:D!

2009. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat. Nem keményedik napi 10-et. Múltkor mondtam a dokimnak, és azt válaszolta, hogy ne aggódjak nagyon, mert az még akár fronthatástól is lehet. Ha nem sűrűn fordul elő, akkor nincs baj.

Csak... hát... azért mégis...


Azt hiszem, mi, kismamák, néha dolgokat túlaggódunk...


Ki tudja, még a sok aggódás, stresszelés is okozhatja a keményedést... talán...

2009. márc. 4. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!