Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fej vizesedésétől számítva...

A fej vizesedésétől számítva kb mennyi van vissza?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, az kezd utoljára vizesedni. A lábam már régóta vizes, a karom kb 1 hete vizesedik, a fejem ma kezdett. Nektek onnantól számítva mikor lett meg a babó?


Köszi!


36 hetes kismami


2009. márc. 2. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,de leirnäd nekem hogy milyen az amikor a fej vizesedik?En 34 hetes kismama vagyok,de a läbam az mär nagyon be van vizesedve.Elöre is köszönöm.
2009. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát most már a fejem is nagyobb. :D Kicsit meg van dagadva az arcom, de eléggé szembetűnő.
2009. márc. 2. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez nem törvényszerű. Én most vagyok 39 hetes és semmim nem vizesedik. Sem a lábam sem egyéb más, de amit írsz arról hallottam én is és vártam, hogy majd ebből tudom, hogy közeleg az idő. Én úgy hallottam, hogy csak néhány nappal 2-3 a szülés előtt tapasztalható, hogy végül eltorzul, feldagad az arc.
2009. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 22 hetes terhes vagyok most,de már kb 2 hete vizes a fejem is,nem csak a lábam,kezeim.Az alsó ajkam néha el is zsibbad a víz miatt,mint megtudtam a védőnőtől.Meg is ijesztett,hogy hékás,még nem kéne szülni.De egyebet nem mondott,se kórházba nem küldött emiatt,se semmi.Gondolom ez is,mint minden más mindenkinél másképp működik.Nekem ez a második terhességem.Az elsőnél csak a végén voltam vizes és csak a lábam bokatájon.Receptként az interneten azt találtam,hogy sószegényen kell enni.
2009. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!