Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes a hüvelygyulladás a...

Veszélyes a hüvelygyulladás a terhességre?

Figyelt kérdés
Kb 5 hetes vagyok és a múlthétem jelentkezet ez a szörnyüsség :-(használtam Canestent kúpot ahogy javasolják a használatin terheseknek nem túl mélyre toltam de nem igyzán használt úgy érzem mondjuk már nem viszketek úgy de nem is múlt el teljesen vagy ez normális hogy nem rögtön múlik el ?Holnapra van idöpontom dokihoz de már nagyon türelmetlen vagyok volt valakinek hasonló a terhesség ilyen korai szakaszában? köszi
2009. márc. 2. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Csak azt tudom mondani hogy orvos kell hogy lásson.Az a baj az ilyen fertőzésekkel, hogy elég hamar okozhat nagy problémát.(Nem akarlak megijeszteni)
2009. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!