Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyógytea keveréket nátha...

Gyógytea keveréket nátha ellen a 18. hétben?

Figyelt kérdés
Már néhány napja kerülget valami, reggelente folyik at orrom, és hapcirohamok törnek rám. Ven egy jó kis gyógynövényekből álló teakeverékem. Szabad ilyenkor ilyet inni? Úgy gondolom igen, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. ápr. 13. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

én meghűlés tüneteit enyhítő teakeveréket én is ittam terhesség alatt.

ha biztosra akarsz menni,a benne lévő gyógyfüvekre keress rá a neten,hogy fogyasztható e terhesen

2011. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy Naturlandos marketinges hölggyel akadtam össze két hete az Europark patikájában. Éppen meg voltam fázva, adott pár gyümölcstea-mintát, mondtam neki, hogy a gyógynövényteákat és a fekete teát szeretem, a gyümölcsteákat ki nem állhatom.

Mutatta a saját márkás megfázásos teát és elmondta, hogy nem ajánlja terhesség alatt, mert enyhén vízhajtó hatású (a Herbária is ;( )

A leírásban is írják: "Várandósság és szoptatás ideje alatt nem javasolt a fogyasztása."

Nekem a Müllerben kapható Messmer gyógytea-keverék jött be, illetve az otthon kotyvasztott fele menta-fele kamilla mix.

Jobbulást!

2011. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!