Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárban volt missed ab-m....

Januárban volt missed ab-m. Azóta már volt rendes mensim is. Most pé környékén lehetek, de ma elkezdtem barnázni. A missed ab-val lehet összefüggésben, vagy esetleg valami más az oka?

Figyelt kérdés
Eddig még nekem ilyen soha nem volt. Még a missed ab-val lehet összefüggésben, vagy esetleg valami más az oka? Nemsokára szeretnénk megint próbálkozni, de most kicsit megijedtem.
2009. márc. 2. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy missed ab után sokat változhat a szervezet, a mensi, a PMS, stb.

Én úgy gondolom, ez a barnázás közti vérzés lehet, vagyis most van peteérésed.

Nővéremnek is volt egy missed ab-ja, és azóta minden hónap közepén így van ez, már több,mint 10 éve.

Ha igazam van, akkor ez semmi gondot nem jelent, max tudjátok, hogy most kell jó szorosan összebújni. :)

Mihamarabbi babát kívánok!

2009. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!