Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. héttől vagyok itthon, 32...

6. héttől vagyok itthon, 32 hetes vagyok. Mit tegyek, ha besokalltam? Ötletek?

Figyelt kérdés
6. héttől vagyok itthon, 32 hetes vagyok és eddig nem unatkoztam(házimunka, orvosi vizsgálatok, munkahelyem havonta egyszer, csináltam a babaszoba dekorációt, olvastam, neteztem, tv-ztem, terhestornára jártam, várárolgattam a kislányomnak,barátnőzem(de ők már megszültek)sétáltam stb)jó ebből most is van mit csinálni de főleg az a bajom hogy nincs kihez szólnom(férjem dolgozik)lábam dagad lehetőleg sokat kell felpócolnom, szóval mit csináljak...
2009. márc. 2. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kézimunkázz! Kötés, horgolás, hímzés? Nem tanultál egyiket sem, amit szívesen csinálnál? Babaholmikat nagyon helyeseket lehet csinálni.
2009. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet,Nagyon szeretek kézműveskedni, mindegyiket tudok is, de még 8 hétig???

A babaszobát is én csináltam(üvegfestés, kartonképek, dekupázs, zseniliadrótfüggönycsipesz stb)

2009. márc. 2. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém! Pedig tényleg nem rajtad múlt ahogy írod, mert mindent csináltál, csak már nincs ötleted. Nekem még a keresztrejtvény jutott eszembe ha szereted. Az nagyon rossz, hogy nincs kihez szólni. Én is sokat voltam egyedül, bár én napokig és meg tudlak érteni. Nem szoktál sütit sütni? Az viszonylag sokáig tart, de a lábad meg dagad nem állhatsz ez sem jó. Pedig van egy nagyon egyszerű receptem. A keresztrejtvény jó lehet, próbáld ki. Egy darabig biztosan leköt és már nincs olyan sokidőd. Lassan elkezdheted összeállítani a kórházi cuccodat is az is leköt egy darabig, mire mindent beszerzel. Más nem jut eszembe. Kitartás!
2009. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is itthon vagyok, rejtvényt fejtek, olyan könyveket olvasok, amiket már 20 éve el akartam olvasni :) és gitározni tanulok.
2009. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 32 hetes vagyok, bár még csak pár hete vagyok itthon táppénzen. Nekem most azzal telnek a napjaim majd, hogy kimosok mindent, ami a babáé, meg egyéb más dolgokat, amiket később nem lesz időm (függönyök, plédek, ágytakarók, terítők stb.)

Meg várom a jó időt. Szerinem, ha kitavaszodik jobb lesz a kedvünk, legalábbis ebben bízok nagyon. Kitartást kívánok neked (is, meg magamnak is)!

Pihenj, aludj sokat! Én is igyekszem ezt tenni, mert az ismerőseim szerint soha többet ennyi szabadidőm nem lesz.

2009. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kézimunkázás jó ötlet. Én a 12. héttől maradtam otthon és a 20. héten megrövidült a cervix, kinyílt a méhszáj és a dokim azt mondta, hogy ha nem akarom kórházban tölteni a hátralévő időt, akkor szigorú fekvés, az ágyból csak WC-re és zuhanyozni állhatok fel. Gondolhatod, 21 héten keresztül feküdtem az ágyunkban. A férjem reggel hozott fel kaját, este főzött, mosogatott, háztartást vezetett, mosott és napközben dolgozott.

De a lényeg: én gobelint varrtam, nagyon jól lekötött és sorban néztem a DVD filmeket (elég nagy gyűjteményünk van). Valamint rengeteg könyvet olvastam el és néha magazinokat is, keresztrejtvényeztem.

A szülés ehhez képest sétagalopp volt! :-)

2009. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is itthon vagyok már egy hónapja. A neten vannak jó kis játékok, amik leköthetnek. A korházi cuccot is össze kell rakni és tényleg jön a jó idő, akkor már több mindent lehet csinálni, jobb a kedve mindenkinek. Én elterveztem,hogy majd rendszerezem a fényképeket amire eddig nem volt időm. A keresztrejtvény is jó.

Kitartás, pár hét még aztán lesz bőven dolgod :)

2009. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Baba minden holmija kimosva, vasalva, elrakva.Kórházi cucc összekészítve.A kézimunka, rejtvény jó ötlet.Olvasni olvasok, dvd-t is nézek de az egész nap nem megy.Majdcsak lejár az idő, köszi a tippeket mindenkinek.
2009. márc. 2. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!