Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek ezzel a görbével?

Terhes lehetek ezzel a görbével?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 2. 11:53
 1/9 A kérdező kommentje:
A cikusaim 28-32 naposak.A ciklus.hu mikor húzza be a vizszintes vonalamat?Az baj ha a hőm napok óta 36.8 és nem 37 körül van? 7 honapja probálkozunk.Köszönöm.
2009. márc. 2. 11:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos hogy nem akkor volt Péd amikor behuzta a ciklus.hu! 19.vagy 20.án volt Péd:)!
2009. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi.De Babás lehetek ezzel a görbével?
2009. márc. 2. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Akár igen :)! Drukkolok!!
2009. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! 20-án volt pé-d. Görbe szerint lehetsz terhes, nem kell, hogy 37 felett legyen, az a lényeg, hogy tartósan maradjon több napig és ne essen le.

Ha nincs semmi mensi előjeled (barnázás főleg), akkor bizakodhatsz.

Hajrá!

Majd írd meg, mi lett.

28 hetes

2009. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Az utolsonak irom,a tojásfehérje miatt gondolod hogy akkor volt a pém?Gratulálok neked.Majd megírom.Ha 36.6-ra leesik mensiig akkor tuti nem vagyok terghes?Nem barnázok.:)Köszi
2009. márc. 2. 13:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja,és nem voltunk együtt túl sűrün?A Dokim mondta hogy csütörtöktől legyünk együtt minden nap,akkor látta is a nagy petémet:)
2009. márc. 2. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Ut. vagyok. Akkor nem is néztem a tojásfehérjédet, csak a hőt és ebből mondtam, de a tojcsi még nagyobb bizonyítéknak tűnik, hogy akkor volt. Ha leesik a hő mensi napján... háát az nem túl jó. De ha nincs semmi jele a mensinek, és még holnap sem jön meg, akkor már túl vagy egy nappal a 32 napon is és szerintem már tesztelhetsz. Főleg, ha sosem szokott 32 napnál hosszabb lenni a ciklusod.

Annak idején én már másnap majdnem biztos voltam a babánkban, mert nekem sosem késett, sőt, inkább hamarabb jött meg, mint kellett volna.

Szóval, ha nem lesz holnap sem semmi, akkor teszt!

Szorítok.

28 hetes

2009. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De majd csak pénteken lesz a 28-adik napom,addigra kéne nem megjönnie.Akkor félreirtam valamit?
2009. márc. 3. 07:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!