Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalta bárki úgy, hogy a...

Tapasztalta bárki úgy, hogy a vizeletében gennyet találtak?

Figyelt kérdés

Napokban voltam a gondozóba és vizeletet kellett vinnem.Szólt a védőnő,hogy gennyes és kérdezte,hogy nem-e vettem észre valamit a folyásomon?Én nem de tegnap óta tapasztalom,hogy erősebb és fehér színű.Menjek dokihoz?A gondozóba pár nap múlva kell vinnem vizeletet újból.Ott nem mondtak semmi különöset.

16hetes vagyok.


2009. márc. 2. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos ha genny van a vizeletben, kezelés nélkül nem fog elmúlni! A következő vizeletvizsgálatnál is jelen lesz! Szerintem menj dokihoz és kérj rá valamit! Attól, hogy állandóan nézi a vizeletet, nem fog elmúlni! Nem mondta a védőnő, hogy menj dokihoz? Van szerintem egy kis gyulladásod, fertőzésed! Ezt kezelni kell! Doki!!!
2009. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 12 hetesen (egy hete) felfáztam és nekem is genny volt a vizeletben. Én egy hetes augmentin kúrát kaptam tegnap fogyott el,és mondta a doki hogy majd lassan csinálunk mégegy vizelet tesztet hogy elmult e.
2009. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Én az augmentintől tartanék! Nem bízom abban, hogy nem árt a picinek! Bár ezt talán a dokik jobban tudják!

Amire én esküszöm, az a Cedax! Ez 5 szemes gyógyszer (napi 1), terhesség alatt is simán lehet alkalmazni! Nekem is volt anno egy nagyon durva felfázásom, egy szem után elmúltak a tünetek! Ezt kaptam, mert még nem tudtuk, hogy babás vagyok e. Iszonyú alhasi fájdalmam volt és állandó vizelési ingerem. Egy nap alatt tünetmentes lettem.

2009. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem a 29. héten találtak gennyet a vizeletemben. A nődokim írt ki gyógyszert - antibiotikumot. 4 napig kellett szednem és elmúlt minden. Egyébként semmilyen tünetem nem volt. Valami kis gyulladás lehetett. Nem kell aggódni miatta.

Boldog Babavárást!

33 hetes Kata

2009. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!