Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok, és...

24 hetes kismama vagyok, és pisilés után néha égető érzést érzek ott lennt. Sex közben is ezt az égető érzést érzem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan meghatározni, hogy hol ég.(A csiklóm körül talán.)
2011. ápr. 11. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ez szerintem valamilyen fertőzés lesz, menj el vele orvoshoz. Nekem is ez volt, kaptam kúpot, és elmúlt.
2011. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
holnap megyek dokihoz, csak nem tudok aludni,mert aggódom.
2011. ápr. 11. 20:52
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha fertőzés, az árthat a babának, vagy védett a zárt méhszáj miatt, és a nyákdugó miatt?
2011. ápr. 11. 20:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gomba, nekem ilyenkor kívülről is elég a Canesten.Ne aggódj.
2011. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanez volt pár hete. Én felfáztam. Amikor mentem a védőnőhöz a pisimintában látta, is hogy tele van bacival. A nődokim írt rá tablettát, amitől jobb lett. Akkor még nem volt baj, de mondta, ha be is lázasodnék, akkor be kell feküdnöm a kórházba, nehogy elmenjen a baba. Szerencsére nem lett belőle semmi. Nem ijesztegetni akarlak, de az ilyesmit jobb nem elviccelni. Keresd fel a nőgyógyászodat és mond el neki, mi a panaszod. Tudni fogja mit adjon rá.


24hkm

2011. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen! Bár nálam már úgy jelentkezett hogy begörcsöltem, mert se nem viszketett, se nem fájt, se nem nyilalt! kaptam rá fertőtlenítőt, most canestennel kenem magam még, de azóta semmi baj!


21+4 kismama

2011. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is begörcsöltem tegnap este de nagyon. akkor ettől a valamitől volt??

Annyira görcsöltem, hogy már föl akartam ébreszteni a páromat, hogy irány a doki.

2011. ápr. 12. 11:47
 8/8 anonim ***** válasza:

9.53as vagyok


értem a mentő jött mert a görcstől már epét hánytam! Nagyon meg voltam ijedve!

2011. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!