Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudnék kevesebbet hízni?

Hogy tudnék kevesebbet hízni?

Figyelt kérdés
Nem eszem sokat.Sok gyümit és zöldséget eszek. Kenyeret egyáltalán nem.Nassolni se nsolok mégis elég sokat hiztam már pedig csak 15 hetes vagyok.Elég jó husban voltam már a terheség elöt is de most már nagyon zavar:(
2009. márc. 1. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Hat a java meg hatra van. :)(Legtobbet 27-33 heten szedik fel atlagban.)Ami nekem bejon az az h vigyazok a szenhidratokkal, semmi cukros innivalo, nincs esti Nass,de ha megis ramjon akkor inkabb delelott eszem csokit, stb. (tesztaval, rizzsel, feher kennyerrel vigyazz.)

Nekem ez jon be, en hizekony vagyok, bar terhesseg elott Nem Voltak plusz kiloim:).

Most 31 hetben 9 kilonal jarok, de a baba annyira nyomja a gyomrom, h szinte enni sem Tudtam az elmult 2 hetben:( .

2009. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudok ajánlani egy étrendet, ami nem fogyókúrás, mégis fogysz tőle. Mindkét terhességemnél sokat híztam (egyiknél 23 kilót, másiknál 35-öt), de vékony voltam nagyon terhesség előtt és az étkezés segítségével pár hónap alatt lement a nagyja. A pocakosság alatt nem zavart a súlyom csak utána.

Az jó, hogy nem eszel kenyeret. Az étrend titka, hogy ne egyél együtt pl húst krumplival. A húshoz salátát vagy párolt zöldséget egyél. A rizst se húshoz edd, hanem azt is párolt zöldséggel vagy gyümölcsrizsnek cukor hozzáadása nélkül.

Reggelire én legtöbbször tojást ettem gyümölccsel, zöldséggel. Rántottának, tükörnek, főve. Este 6 után már nem ettem semmit, legfeljebb egy kevés friss gyümölcsöt és szigorúan egyfélét.

Ehetsz tésztát is, de azt se hússal! Kaja előtt pedig egy nagy pohár vizet igyál.

Halat bőven egyél (az én férjem horgász, így ez nem volt nehéz). Sokat csináltam rántva is, de a panírt nem ettem meg, de párolva is nagyon finom és laktató.

ehetsz rántott húst is csak panír nélkül egyed. Tehát húst is zöldséggel vagy gyümölccsel egyed és a krumpli, rizs, tésztaféléket is így készítsd, de ezeket a "köreteknek" valót ne vegyítsd hússal. Remélem érthető voltam.

Nálam bevált, ha hízok, mindig ezzel adom le a fölös kilóimat, sajnos imádom a csokit, így sokszor kell erre a "diétára" szorulnom mert 5 kiló mindig jön-megy. :-)

A babának sem lesz semmi baja, hiszen láthatod, hogy ez nem fogyasztó diéta, csupán átrendezése az ételeknek.

Sok sikert!

2009. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi az a sok? HA így eszel tovább és mozogsz eljársz tornázni szerintem nem lesz gond:)!
2009. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem hullámokban jöttek a kilók.Volt hogy hirtelen fel jött 3-4kg, és aztán stagnált hetekig.Én is vigyáztam magamra, sok gyümit ettem, és oda figyeltem a nasira, az édessére, és egyebek.És eljártam kismama tornára.Igaz csak 1 hónapig jártam oda,de az ottani gyakorlatokat után itthon is csináltam, heti 2szer.Nekem ennyi elég volt ahoz hogy háj ne jöjjön fel.Rajtam voltak plusz kilók.
2009. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!