Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódást aki érezte:...

Beágyazódást aki érezte: szúrást, szurkálást, vagy görcsölést érzett?

Figyelt kérdés

1. Ha pl. szúrást, azt csak egyetlen egyszer érezted, vagy többször is előfordult?

2. Ha szurkálást éreztél az folyamatos volt, vagy csak néha fordult elő pár percig?

3. Ha görcsölést, az nagyon fájt, vagy csak enyhén az meddig tartott?


És amúgy ezek közül melyik a legjellemzőbb, aki érezte? (Melyik lehet a legjellemzőbb hogy az beágyazódástól van?) Szúrás, szurkálás vagy pedig a görcsölés???


2011. ápr. 8. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem éreztem szurkálást, viszont pár nappal mensi előtt olyan erős petefészek görcsöm volt, hogy nem bírtam kiegyenesedni rendesen a bal petefészkem környékén éreztem, még dolgozni sem bírtam, csak ültem a földön és szenvedtem. Vártam, hogy megjöjjön, de a mensi esedékes napján törléskor a papír rózsaszínes , barnás volt, gondoltam na tuti megjön másnapra, de nem jött . Terhes voltam.Azóta viszont kistesót szeretnénk első hónapokban nem éreztem, majd egy ideje minden hónapban mensi előtt erős szurkálás féléket érezek középen lent, néha picit odébb, mindig reménykedem, hogy baba lesz de nem!
2011. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem éreztem, időnként szurkált kicsit, talán egy-két napig. A peteérést is mindig érzem.
2011. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon eros mensi szeru gorcseim voltak napokig,es emiatt nem is sejtettem h nem azert mert meg akart jonni, hanrm a beagyazodas miatt.
2011. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Éjjel nagyon erős menses görcsre ébredtem,na gondoltam megjött.Hát nem jött meg,már jó ideje:)Én ezt éreztem
2011. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Esedékes mensi előtt egy héttel nagyon erősen görcsölt a hasam és iszonyatosan fájt a derekam két napon keresztül. Sírtam is sokat, hogy biztos meg fog jönni, de nem jött és pozitív lett a teszt.
2011. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen jövő görcseim voltak, amik 10 percig tartottak, olyan menzesz jellegű. Váratalanul jöttek.Legutoljára annyira görcsöltem hogy azt hittem meghalok. ügyeletre kellett vinni. de még normálisan felöltözni se volt erőm. és akkor is szintén 10-15 perc múlva elmúlt. azt hittem méhen kívüli terhességem van, az orvos is gyanakodott rá. De végül az UH-n kiderült hogy normális helyen van a magzat.a szurkálás gyakori a terhesség elején, nem kell tőle megijedni.
2011. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!