Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy valaki, hogy nem...

Volt már úgy valaki, hogy nem volt semmi terhes tünete, és a tesztjei is csak sokkal később mutatták, hogy baba van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem pl soha semmilyen tünetem sem volt, vettem 3 tesztet, nem tudtam eldönteni, hogy pozitív vagy negatív, végül már 11 hetes voltam mikor az orvos rábólintott.

Most 5 és fél hós a pici lányka

2009. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly oktoberben amikor babas lettem a teszt csak a kimaradt mensi utan 10 nappal lett pozitiv. Addig ketnaponta teszteltem kulombozo tesztekkel de hiaba. Ugylatszik kesoi pe. Egyedul a mindjart megjon erzes volt meg a mensi elott mar egy hettel es vegig, de semmi hanyinger, mellerzekenyseg, almossag es hasonlok nem voltak. Sajnos 8 hetesen elveteltem de ez mar nem idetartozik. Szoval en had labon alltam a tesztekkel. :)
2009. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

igen,én is így voltam.Semmit nem éreztem,csak épp nem jött meg.Késett nagyon sokat,teszteltem,semmi.Égy hét múlva megint;semmi.Doki elött egy-két nappal kezdettel fájni a mellem,ennyi.Ö persze azonnal megmondta,hogy szerinte terhes vagyok. :) Ès lám!Pár hét és megszületik a kisbabám!

2009. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-D
2009. febr. 28. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!