Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedden töltöttem a 28. hetet....

Kedden töltöttem a 28. hetet. Mekkora lehet a babám? A tietek mekkora volt?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam dokinál, aki azt mondta, hogy a baba BPD-je alapján 29-30 hetes terhesség lehet.(hétfőn BPD: 78mm) Ezt csak azért írom, mert a koránál nagyobb a baba, elméletileg. Azt tudom, hogy ilyenkor, már olyan 1200 g körül van, de kíváncsi lennék, hogy akinek nagyobb a babája,annak mekkora volt.
2009. febr. 28. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 28-dik hétben 1500gr volt a babám!

Pont akkor voltam vesegyulladással a korházba így naponta láttam a babát!

:-)))9hós kislány anyukája

2009. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kerek 27 hetesen volt 1260 gramm, egy hettel kesobb, tehat 28 hetesen voltunk 4d-sen es akkor volt 1520 gramm, ha jol emlekszem. Vegul 3700 grammal es 55 cm-rel szuletett meg a 39 hetesen es 4 naposan, kisfiu, 36os fejkorfogattal. Egyebkent vegig idosebbnek tippeltek a terhessegem, nagyobb volt altalaban a baba, mint az atlagertekek es a doki eloszeretettel ijesztgetett, hogy negy kilo folott lesz, de en nem ijedtem meg es nem is lett negy kg.
2009. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!