Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi pulzusszám a normális...

Mennyi pulzusszám a normális terhesség alatt? Vagy van egyáltalán különbség?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem hinném, hogy lenne egy olyan kategória, hogy normális. Mivel alapesetben is szinte mindenkinek más, így terhesség alatt is változó. Nekem pl. iszonyatosan alacsony, 90/50, vagy esetleg 100/60. Egyszer-egyszer felmegy 120 környékére, de akkor már nagyon rosszul vagyok.

28 hetes kismami

2009. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bár az utolsó válaszolónak: nem a vérnyomást kérdeztem, hanem a pulzust. A vérnyomással tisztában vagyok. De köszi!
2009. márc. 1. 00:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, igazad van. Csak elfelejtettem beleírni a válaszba, hogy nekem terhesség alatt állt be a 70-75 körüli pulzusszám, előtte állandóan 95 fölött volt. Kíváncsi leszek, szülés után hogy változik.
2009. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!