Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem korai még ha kicsit nyílt...

Nem korai még ha kicsit nyílt a méhszáj? Ugye ilyenkor jobb a szexet mellőzni?

Figyelt kérdés
24+1 hetes pocis vagyok. Ma voltam dokinál és azt mondta kicsit nyílt a méhszáj.
2009. febr. 27. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A sógórnőmnek 12.héttől nyitva volt picit végig! Sex? Azt minden képp kérdezd meg a dokidtól!
2009. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is nyitva voltam 23.héttől nem tudom pontosan mennyire de nem volt nagyon.szex volt csak nem annyira intenziv
2009. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 20.héttől voltam nyitva.

Az első dokim nem törődött vele, azzal sem, hogy keményedik és görcsöl is a hasam. Pedig magándoki volt...

Váltottam sima sztks dokira, írt fel gyógyszert, kiírt táppénzre, pihennem kellett sokat.

Ja, és ha nyílik a méhszáj, a szex tilos!

2009. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pihenni kell sokat (fekvő helyzetben, hogy a méhszájra ne legyen akkora a nyomás, és akár vissza is záródhat - állítólag). A szex kérdés az attól is függ, mennyire van nyitva. Ezt az orvos dönti el, van akinek engedik, van akinek megtiltják, azért jobb óvatosnak lenni, és nagyon vigyázz, nehogy összeszedj valamilyen fertőzést, mert így még könnyebb.
2009. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!