Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Afp eredmény: 24,41 ng/ml,...

Afp eredmény: 24,41 ng/ml, Mom 0,82 - Mom korrigált 0,90. Jó eredmény? Ebből lehet tudni a nemét?

Figyelt kérdés
Amikor voltam, 16+3 hetes voltam, de a papírra 15+4-et írtak. Miért? (állítólag a magas afp fiúra utal... ennek ellenére lehet még fiam?)
2011. ápr. 4. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 0,91 lett, úgyhogy kíváncsian várom a válaszokat én is veled. :) Az eredmény tök jó, bár nem tudom mennyire utal ez a nemre.


Szerintem elírták a papírodat...

2011. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az eredmény jó azzal nincs gond, de hogy miért 15 hetesnek írtak?! Nekem direkt rákérdeztek a hölgyek e vérvétel előtt, hogy biztos betöltöttem már a 16. hetet? Mondtam, hogy igen és csak így vették le a vért.

A nemre vonatkozóan semmit nem jelentenek a számok, nekem csak ng/ml-ben adták meg, 34-es az enyém és úgy néz ki fiam lesz.

2011. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tőlem is kérdezték, hogy hány hetes vagyok, és mondtam, hogy 16+3. Nem értem, miért írtak rá ennyit...
2011. ápr. 4. 15:14
 4/6 anonim ***** válasza:
mensi szerint is 16+3 vagy? mert a papírra a mensi szerintit irják
2011. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyiknél 0,93 a másiknál 0,94 volt és mind a kettő fiú. De nem tudom van-e összefüggés.
2011. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az eredményem szinte ugyanez lett. Mom 0.82, kisfiú :) Állítólag 1 alatt gyakoribb a kisfiú.... de nem hinném hogy igaz.
2011. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!