Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs olyan oldal, ahol nem...

Nincs olyan oldal, ahol nem csak átlag méretek vannak fent? Vagy saccoljam meg, az eddigi leletek alapján, hogy a manókám mostanság mekkora?

Figyelt kérdés
Megnéztem jó pár oldalt, ahol manókám korán kívül minden kisebb, mint ő. Elég sokkal(két-három héttel) fogantatása biztos.
2009. febr. 27. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
timmermann.hu nagyon jó,szerintem oda ird be. mennyi idős terhes vagy?
2009. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2009. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Jók az oldalak, de a ahogy írtam, nem átlagos a picike. Jót mosolyogtam az adatokon, és a három hetes uh eredményeken, mikor összevetettem őket. méretek alapján 19hetesen 22hetes méretei voltak, akkor most 23hetesen mekkora lehet, mert ha azokat nézem, akkor alig gyarapodott valamit, nem pedig a heteken ugrálva látható 50-150g növekedés...,

uh majd csak a 30.héten lesz újra:(

2009. febr. 27. 14:04
 4/7 A kérdező kommentje:

450g-ot ír az egyik oldal, de a csemetém 406g volt három hete, azóta a rúgások erősségéből érzékelem, hogy nőtt.

Szóval akkor?

2009. febr. 27. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Kőbevésett eredményt nem fogsz sehol sem kapni. A doki leméri amit lekell, és az alapján saccol. A barátnőm ősz elején szült, a doki szeptember végén azt mondta, hogy kisebb a baba a kelleténél, a mért BPD THQ stb. alapján. A férje jól le is szidta, hogy egész nyáron csak dinnyét evett, tessék, itt az eredmény. Két héttel az eset után megszületett a 4200 grammos baba. Volt meglepetés.

Én most járok a terhességem vége felé, velem is történt már olyan, hogy a doki lemérte, aztán osztott szorzott, hol tartok hetekben, stb. és hogyha jobban megnézi, akkor nem is akkora. Szóval szerintem ne kombináld túl ezt a dolgot, és ne stresszel magad feleslegesen.

2009. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a babaszoba.hu-n szoktam ellenőrizni a mért adatokat. Hol előtte vagyok, hol utána.
2009. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van orvosod, miért nem kéred meg arra, hogy saccoljon ő?
2009. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!