Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelős! Fiú vagy lány van a...

Tippelős! Fiú vagy lány van a pocakban? (12+4 UH-s képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Lefotóztam a DVD-ről. Én ha akarom fiút látok, ha akarom lányt:P.

Két nap múlva megyünk újra (14 hetesen), addig várom a tippeket:).


2011. márc. 28. 21:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Van egy másfél éves kisfiúnk, és vegyespárost szeretnénk;). De a fiút sem bánnám, talán jobban ellennének együtt, és a kisfiam egy tünemény, belőle is jöhet mégegy:D:D:D
2011. márc. 28. 23:54
 12/24 anonim ***** válasza:

Ez nem normális...Szerintem is kislány és én is gratulálok.

28hkm

2011. márc. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ahhoz gratulálnak neki, te gyökér, mert ez olyan, mint nyerni a lottón. Egy csoda. 2 féle gratuláció létezik: Az egyik azért hangzik el, mert tettél valamit, erőfeszítést hajtottál végre (pl 5-ös lett a bizid, az ugye nem megy magától:D), és van, hogy "szerencséd volt, vagy tőled függetlenül jó dolog történt veled" (pl nyertél a lottón, gyermeket vársz, vagy utazást nyertél, vagy születésnapod van...stb) A második esetben történő sikerért is tettél valamit, de mégsem olyan nagy erőfeszítést, mint az első esetben. Pl ballagáskor is gratulálni szoktak, valaki születésnapra is gratulál.

Csak a gyenge elmédnek magyarázom, hátha így felfogod.

Majd ha egyszer neked is gyermeked lesz, te is örülni fogsz, ha gratulálnak majd neked.

8 hónapos kislány anyukája

ÉS ÉN IS GRATULÁLOK!:D

Válasz neked kérdező:

Én egy kis puncit látok:D

2011. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
nekem 2 lányom van és neked is tuti lány vban a pocidban..hidd el.azok a szeméremajkak:D
2011. márc. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A legelső képre még kisfiút mondtam volna, de a másik kettőn egyértelműen kislány. Úgyhogy maradok a kislányra tippelők táboránál.

Gratulálok a picurhoz!

2011. márc. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
kislány :)
2011. márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a doki, hogy kislánynál 3 vonal látható egymás mellett


szóval akkor FIÚ

2011. márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem lány. Az első uh-kép, amin látom, amit látni kell, szóval ez jelenthet már valamit :)
2011. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
szerintem kisfiú!de akár kisfiú vagy kislány gratulálok hozzá.:)Boldog babavárást kívánok neked!
2011. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Kisfiú:D
2011. márc. 30. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!