Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki túl hamar...

Van itt olyan, aki túl hamar csinált tesztet, így negatív lett, aztán pár napra rá mégis pozitív tesztje lett?

Figyelt kérdés
Ha igen, hányadik napokon tesztelt?
2011. márc. 28. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pontosan így jártam. Végül a nem várt napja után egy héttel lett pozitív a teszt, előtte 2 nappal még negatív volt. Most már 20 hetes pocaklakó :-)))
2011. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem várt után 4 nappal negatív, 10. napon pozitív
2011. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nemvárt előtt két nappal negatív, nemvárt után két nappal halvány pozi:) 7 hetes vagyok
2011. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!

Még hadd kérdezzem meg, hogy éreztetek-e valamit, vagy voltak-e olyan tünetek, ami arra utalt, hogy meg fog jönni (pl. pattanások, mellfeszülés, ingerlékenység). Vagy ezek elmaradtak?

2011. márc. 28. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ovu után 10 nappal negatív, 15 nappal halvány pozitív, 17 nappal erős pozitív.
2011. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13:57-es vagyok, semmi tünetem nem volt, és most sincs. A lányomnál pedig nagyon rosszul voltam a legelejétől.
2011. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemvárt után 5. nap full negatív (Gabriel), 8. nap erős pozitív másfajta teszttel. Nem volt semmi tünetem, csak éreztem, hogy tesztelnem kell még egyet, tudtam hogy baba van. :)
2011. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!