Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hetes terhes vagyok, néha...

8. hetes terhes vagyok, néha görcsölgetek, de nem erősen cak picikét! Ez normális? Vérzésem nincsen!

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Igen, teljesen normális, amíg nem elviselhetetlen. Az a mindjárt megjön érzés, vagy enyhe izomláz szerű érzés az alhasban. Vérzés nincs, és nem kaparod a falat addig elvileg jó! Ne emelj nehezet, pihenj sokat, kerüld a forró fürdőt, és beszélgess vele sokat!

Jó babavárást! Szintén 8 hetes kismama

Egyébként én kaptam sok magnéziumot, magne b6-ot, ezek gátolják a méhösszehúzódást,enyhítik a kellemetlen tüneteket. BÁr én nagyon élvezem, mert ez számomra életjel.Tágulnak a szalagok, a méhed, csinálja magának a helyet a poronytod! :)

2008. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg teljesen természetes,magnézium segíthet,ha még nem szeded, beszéld meg a dokiddal.Legtöbb kismamának ajánlják.

Gratula a picurhoz!

2008. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!