Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befolyásolható-e a születendő...

Befolyásolható-e a születendő baba neme?

Figyelt kérdés
2006. okt. 24. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Most olvastam ezt az érdekességet, hogy a tapasztalatok azt mutatják, hogy az ovulációt megelőző 24 órában fiúk, az utána jövő 24 órában pedig lánymagzatok fogannak. Mondjuk hogy erre mennyire lehet építeni, az más kérdés, hiszen egy párnak igencsak végesszámú próbálkozási lehetősége van, nem lehet tesztelgetni, vagy visszavonni ami itt történik.
2006. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A baba neme egyedül a sperimumtól, tehát az apukától függ! A nők setjei két X, a férfiakéi egy X és egy Y kromoszómát tartalmaznak. Így a petesejt csak X kromoszómát tartalmaz, a spermiumok egy része X, másik része Y kromoszómával rendelkezik. Így a nem attól függ, hogy milyen kromoszómájú spermium termékenyíti meg a petesejtet!

Tehát a baba nemét befolyásolni nem lehet, a hold állásával, a fogantatás időpontjával, és egyéb ilyen dolgokkal! Ez pusztán a véletlen műve!

2007. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%

DE tök jól leirta az elöttem lévő én is köszönöm neki :):)

eddig én sem tudtam

2008. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!